Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні зустрівся з переможницею конкурсу на здобуття Гранта Президента України Богданою КравчикУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з переможницею конкурсу на здобуття Гранта Президента України Богданою Кравчик. Її проект під назвою "Впровадження інноваційних механізмів вирішення проблеми молодіжного безробіття у Волинській області" спрямований привернути увагу громадськості до проблеми молодіжного безробіття, шляхів її вирішення та активізувати співпрацю державних органів, центрів зайнятості, вузів, роботодавців та молоді. Своєю науковою працею студентка IV курсу Волинського Національного університету Богдана Кравчик популяризує створення Центрів планування кар''''єри та працевлаштування студентів при вищих навчальних закладах області. Борис Клімчук привітав володарку Президентського Гранта з перемогою та пообіцяв усіляку підтримку для реалізації її проекту. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні зустрівся з переможницею конкурсу на здобуття Гранта Президента України Богданою Кравчик"