Подробно
Злободенні питання життя краян розглянули підчас виїзного розширеного засідання колегії облдержадміністрації у ПолонномуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 29-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Погашення зарплатних боргів і підвищення рівня заробітної плати стало першим і найголовнішим питанням засідання колегії облдержадміністрації. Загалом, в області намітилася тенденція до зменшення боргів. За останні півроку працівникам підприємств виплачено 8 мільйонів гривень, які завинили їм роботодавці. За темпами погашення заборгованості по заробітній платі Хмельниччина посідає шосте місце серед усіх регіонів нашої держави. А в семи районах краю взагалі відсутні такі борги. За цей період і зарплата зросла в середньому на 230 гривень. Проте, в окремих районах борги не тільки не зменшилися, а й наростили. Мова йде про Красилівський, Старосинявський, Летичівський і Славутський райони та місто Шепетівка. « Вважаю таку ситуацію неконтрольованою. Наполягаю вжити невідкладних заходів. Що ж до керівників підприємств – боржників, які вирішують свої власні інтереси за рахунок жителів, то їх потрібно притягнути до кримінальної відповідальності», - підкреслив голова облдержадміністрації Василь Ядуха і додав: « необхідно вжити невідкладних заходів і клопотати про розгляд питання заміни арбітражних керуючих, які не проводять результативної роботи на підприємствах-банкрутах». Що ж до низьких зарплат, то найнижчою вони залишаються у сільському господарстві. На 18 сільськогоподарських підприємствах області заробітна плата штатних працівників не перевищила мінімального розміру. Найскладніша ситуація в Дунаєвецькому, Теофіпольському районах. Не менш важливою є й цінова ситуація на ринку основних продовольчих товарів області. Вона повинна бути контрольована, комплексно врегульована і негайно. Таке завдання поставив керівник області перед усіма відповідними структурами. До того ж, за результатами перевірок, є факти порушень закупівель продуктів за державні кошти. До прикладу, в Ізяславському районі, окремі розпорядники державних коштів декларують найвищі ціни за сімома позиціями із сімнадцяти. « Голови адміністрацій мають особисто контролювати рівень цін на соціально важливі продукти харчування, управління АПК облдержадміністрації повинно розробити реєстр із визначенням оптово-відпускних цін та довести його до розпорядників бюджетних коштів. Наша область виробляє достатню кількість продуктів харчування, щоб забезпечити власні потреби. Не потрібно піддаватися спекулятивним настроям і вчасно реагувати на сезонний попит», - зауважив Василь Степанович. Розглядаючи проблему соціального захисту багатодітних сімей, очільник краю наголосив: « Ми повинні знати кожну таку сім»ю, закріпити за нею шефство для надання адресної допомоги, регулярно проводити зустрічі багатодітних сімей з меценатами». Відтак, наразі розробляється Обласна програма підтримки сім`ї на період до 2016 року. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Злободенні питання життя краян розглянули підчас виїзного розширеного засідання колегії облдержадміністрації у Полонному"