Подробно
Олександр Курилюк провів засідання обласної надзвичайної протиепідемічної комісії.Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 29-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк провів засідання обласної надзвичайної протиепідемічної комісії. На розгляд комісії, за участю заступників голів райдержадміністрацій та міст обласного значення, головних санітарних лікарів територій та керівників центральний районних і міських клінічних лікарень, виносилося питання "Про стан імунобіологічного захисту населення області від інфекційних хвороб та заходи щодо забезпечення виконання запланованих на 2010 рік обсягів профілактичних щеплень". Звертаючись до присутніх голова комісії Олександр Курилюк, зокрема, зазначив: "Йдеться про попередження виникнення епідемічних ускладнень, спалахів інфекційних захворювань і навіть епідемій. Без безпосередньої участі органів влади на місцях забезпечити епідемічне благополуччя практично неможливо. Про це свідчить минулорічна епідемія грипу, коли окремі райони, керівники служб виявилися не готовими до роботи в період епідемії грипу в т.ч. пандемічного. Тому сьогодні ми розглядаємо ці питання завчасу, щоб переглянути свої плани готовності, внести в них відповідні корективи і доповнення, та, у підсумку, зробити все можливе по зниженню інтенсивності епідемії та наданню якісної і своєчасної медичної допомоги людям." Моніторинг ситуації засвідчив, що з вересня відмічається щотижневе (на 20-30%) зростання захворюваності на грип та ГРВІ, зокрема і в організованих дитячих колективах. Це, запевняють фахівці, свідчить про наближення епідемії в новому епідсезоні 2010-2011 року. В комплексі першочергових заходів профілактики грипу особливе місце відведено профілактичним щепленнями, найперше громадян з груп ризику, до яких віднесено медичних працівників, дітей та персонал шкіл - інтернатів, людей похилого віку, що перебувають на утриманні в спеціалізованих соціальних закладах. Цій категорії щеплення проводитимуться за кошти місцевих бюджетів. У минулорічний епідемічний сезон грипу виконання запланованих обсягів щеплень проти грипу склало 18.4%. При такому забезпеченні імунобіологічного захисту населення проти грипу сподіватись на ефективну боротьбу з грипом не було підстав, що підтверджено показниками захворюваності та смертності. За орієнтовними підрахунками в епідсезон грипу та ГРВІ 2010-2011 року необхідно охопити щепленнями понад 52 тис. осіб. У коштах це - близько 2 мільйонів гривень. Епідеміологи наполягають, що альтернативи щепленням при грипі немає. Окремо комісія розглянула питання готовності та матеріально-технічної бази обласної інфекційної лікарні, інфекційних стаціонарів, приймальних відділень лікувально-профілактичних закладів до масового прийому хворих, розгортання додаткових інфекційних ліжок в період епідемії, забезпечення медикаментами, дезінфекційними засобами та засобами індивідуального захисту. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Олександр Курилюк провів засідання обласної надзвичайної протиепідемічної комісії."