Подробно
Олександр Курилюк провів комісію з питань організації осіннього призовуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 29-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Курилюка відбулось розширене засідання обласної призовної комісії, яка розглянула питання проведення призову юнаків на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2010 року. Аналіз проведення весняного призову засвідчив ряд проблем. Зокрема, стан здоров''я призовників. Упродовж весняного призову військово-лікарськими комісіями районів та міст області оглянуто майже 7 тисяч призовників. Загальний показник придатності юнаків до військової служби за станом здоров''я в області складає 76,4 %. Причинами такого стану є несвоєчасне та неповне обстеження і оздоровлення призовного контингенту при проведенні військово-лікарської експертизи. За весняний призов 2010 року, зі складу команд, як неправильно призваних за станом здоров''я, з обласного збірного пункту було повернуто 19 осіб (при тому, що кількість призваних юнаків не перевищує 700). Також після завершення весняного призову знаходилось в розшуку 325 чоловік. Основною причиною вважають відсутність взаємодії між військовими комісаріатами і відділами внутрішніх справ, які зобов''язані проводити в установленому Законом порядку розшук, затримання і доставку до призовних дільниць громадян, які ухиляються від виконання військового обов''язку. На завершення роботи комісії Олександр Курилюк наголосив на важливості взаємодії з організації на проведення осіннього призову усіх учасників процесу - військових, влади, медиків, правоохоронців. Він також визначив ряд завдань. Зокрема, розгляд клопотань районних (міських) призовних комісій щодо надання призовникам відстрочок від призову на строкову військову службу завершити до 30 листопада; з 1 жовтня по 30 листопада 2010 року організувати роботу по призову громадян на строкову військову службу і безумовному виконанню поставлених завдань. Відправки у війська розпочати з 5 жовтня 2010 року; випровадини юнаків на строкову військову службу проводити в урочистій обстановці з залученням представників місцевих органів влади. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Олександр Курилюк провів комісію з питань організації осіннього призову"