Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк провів обласну нараду з питань організованого збирання цукрових буряків та збільшення їх посівних площ у 2011 роціУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 29-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк провів обласну нараду з питань організованого збирання цукрових буряків та збільшення їх посівних площ у 2011 році. Участь в обговоренні цієї теми взяли заступники голови райдержадміністрацій з питань АПК, директори ВАТ "Гнідавський цукровий завод", ВАТ "Горохівський цукровий завод", ПП "Європацукор" та Волинської філії НАК "Украгролізинг". Заступник голови облдержадміністрації проаналізував хід збирання цукрових буряків у районах. Він відзначив той факт, що виробництво цукру у поточному році, виходячи з наявності цукросировини, буде у 2 рази більше рівня 2009-го. Він підкреслив, що завдання влади всіх рівнів у питаннях агропромислового комплексу полягає у створенні для сільгоспвиробників таких умов, щоб вони були зацікавлені у виробництві тваринницької продукції, Крім того, Віталій Карпюк наголосив на розширенні посівних площ цукрових буряків у 2011 році, щоб вже у наступному році потреба у цукросировині забезпечувалась місцевими товаровиробниками.. Необхідно посіяти як мінімум 20 тис. га, оптимальною була б площа - 25 тис.га. У свою чергу керівники цукрових заводів поінформували про умови приймання солодкого кореня. Зокрема, директор Гнідавського цукрового заводу Сергій Бондарук пообіцяв продовжити до 5 жовтня ц.р. безоплатний відпуск жому. Підсумовуючи, Віталій Карпюк доручив заступникам голів райдержадміністрацій та начальникам управлінь агропромислового розвитку РДА впроваджувати якомога найоптимальніші заходи для розвитку галузі АПК. Насамперед, організувати роботу бурякоприймальних пунктів так, щоб селянин одразу після здавання солодкого кореня отримав цукор; працювати так, щоб цукрові буряки вирощувались у кожному великому сільгосппідприємстві, особливо у тих, що мають тваринництво; організувати заключення договорів між сільськими радами та цукровими заводами у вирощуванні цукросировини; у районних бюджетах на 2011 рік передбачити кошти на підтримку вирощування цукрових буряків; сприяти інвесторам, які вкладають у с/г та виробляють товарну продукцію. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк провів обласну нараду з питань організованого збирання цукрових буряків та збільшення їх посівних площ у 2011 році "