Подробно
У День міста відкрито підлітковий клуб «Вікторія» та міський протитуберкульозний диспансерУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Відтепер молодь та діти Південно - Західного мікрорайону нашого міста матимуть змогу змістовно проводити своє дозвілля. Для них відкрито один з найбільших в обласному центрі клуб Центру по роботі з дітьми і підлітками управління у справах сім`ї та молоді міської ради. В урочистому його відкритті взяв участь і голова облдержадміністрації Василь Ядуха. Разом з міським головою та головою обласної ради вони перерізали стрічку. Вітаючи присутніх з відкриттям клубу, Василь Степанович зауважив на необхідності існування подібних закладів, адже вони допомагають духовно і фізично розвиватися підростаючому поколінню. На згадку про цей визначний для міста та багатьох його жителів день, Василь Ядуха подарував для закладу кольоровий телевізор.На відкриття клубу завітав і Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, і теж не з порожніми руками – подарував для «Вікторії» спортивний інвентар. Загалом, у клубі 120 дітей матимуть можливість розвивати свої здібності: покращувати фізичну форму у тренажерному залі, займатися сучасними танцями та аеробікою, грати у малий теніс. Також діятимуть фотогурток, гуртки з бісероплетіння та малювання.Згодом керівництво області, міста, гості з інших областей нашої держави взяли участь в урочистому відкритті міського протитуберкульозного диспансеру з поліклінікою на 150 відвідувачів за зміну та денним стаціонаром на 35 ліжок. На території лікувального закладу є власна котельня та станція знезараження, в якій встановлено очисні споруди для стічних вод. «Збільшення надходжень до обласного бюджету дало нам змогу фінансувати багато закладів. Цей диспансер повністю утримується за рахунок обласного бюджету. Принагідно хочу подякувати всім платникам податків, які забезпечують надходження до обласної казни, тим самим допомагають поступальному розвитку своєї малої батьківщини», - сказав Василь Ядуха під час вітальної промови. Він висловив переконання, що Хмельниччина з року в рік буде розвиватися і молодіти, і спільними зусиллями ми подолаємо всі труднощі. Голова облдержадміністрації подарував закладу для користування ноутбук, подякував всім, хто докладає неабияких зусиль у боротьбі з туберкульозом на Хмельниччині. Після урочистої частини присутні оглянули нове приміщення протитуберкульозного диспансеру. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "У День міста відкрито підлітковий клуб «Вікторія» та міський протитуберкульозний диспансер"