Подробно
« Хмельницький! Ти землі подільської краса!»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() З нагоди 579 річниці міста Хмельницького центральною вулицею обласного центру святковою театралізованою ходою пройшли жителя міста – представники ВУЗів, шкіл, дитячих садочків, підприємств та організацій Хмельницького. В урочистостях взяли участь і гості – делегації з дев`яти міст – побратимів. Учасників кавалькади вітали голова облдержадміністрації Василь Ядуха, Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко, міський голова Сергій Мельник, голова обласної ради Іван Гладуняк. Завершилася хода на полі спортивного комплексу «Поділля», де відбулися урочистості та театралізоване дійство « Подільської землі свята перлина, Хмельницький – місто щастя і добра!» Вітаючи хмельничан зі святом, голова облдержадміністрації, зокрема, зауважив: « Хмельницький – неповторне, красиве, сповнене позитивної енергії місто. Воно має свою давню історію, сторінки якої написані нашими славетними земляками. Розпочавши свій родовід із середини 15 століття, місто сьогодні є великим потужним центром соціально-культурного розвитку України. Його нинішня неповторність і краса – у мальовничому довкіллі, архітектурному обліку, відроджених храмах, численних скульптурних ансамблях, житлових комплексах. Проте, найголовніша окраса міста – його люди. Я вірю в те, що політика нової влади , започатковані нею реформи, в основі яких стоять інтереси людини, здатні вивести Україну і нашу Хмельниччину на новий рівень. Переконаний, що наш край має щасливе майбутнє». Василь Ядуха побажав присутнім міцного здоров`я, добра і достатку, а Хмельницькому – процвітання. Також очільник краю виконав почесну місію – зачитав вітальний лист з нагоди свята від Президента України Віктора Януковича.На завершення урочистої частини перші особи міста та області вручили дипломи лауреатів міських премій, кращим за професією, переможцям щорічного конкурсу на кращий благоустрій "Хмельницький – наш дім" та конкурсу на кращий відеофільм про місто Хмельницький. У святковій програмі взяли участь кращі колективи та виконавці міста.Ввечері зі святом хмельничан вітали зірки української естради Міла Нітіч, Ані Лорак та гурт «Мандри». Перший день святкування 579 річниці міста Хмельницького завершив святковий феєрверк. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "« Хмельницький! Ти землі подільської краса!»"