Подробно
Лілія Бернадська провела пряму телефонну лінію “Запитай у влади”Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() До заступника голови облдержадміністрації-керівника апарату звернулось 13 жителів Хмельниччини. Зокрема, декілька багатодітних матерів з міста Нетішина зателефонували з приводу отримання квартир. Житель Віньковецького району підняв питання щодо ремонту доріг, які перебувають у занедбаному стані. Сім’я інвалідів з Красилівського району просила машину, оскільки жінка – інвалід другої групи є незрячою. Мешканці міста Хмельницького звернулись щодо зрізу дерев. Сім’я із Старокостянтинівського району клопотала про отримання батьком трьох дітей-українців українського громадянства. Жителі Новоушицького району звернулись до Лілії Віталіївни з приводу роз’яснення умов отримання субсидій. Усі вищезазначені питання прийнято до вирішення.По закінченню прямої телефонної лінії Лілія Бернадська відповіла на запитання журналістів щодо початку виборчого процесу в області. Так, на сьогоднішній день, в області створено 27 територіально-виборчих комісій, 20 – районних, 6 – міських та 1 – обласна. За словами заступника голови облдержадміністрації одним із завдань органів влади, згідно із виборчим законодавством України, є матеріально-технічне забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів, сільських, селищних, міських голів. З цією метою облдержадміністрація сприяє виборчим комісіям у здійсненні ними своїх повноважень. Територіальні та дільничні виборчі комісії будуть забезпечені у повному обсязі, згідно норм, усіма матеріально-технічними цінностями, меблями, комп’ютерами, оргтехнікою, канцприладдям, телефонами, легковими автомобілями, сейфами, аварійним освітленням, медичними аптечками, засобами протипожежної безпеки тощо. Для забезпечення виборчих дільниць необхідною кількістю виборчих скриньок облдержадміністрацією здійснюється моніторинг стану забезпечення ними, вживаються необхідні заходи щодо усунення виявлених випадків недостатньої кількості скриньок.Облдержадміністрацією вже надано необхідні приміщення для виборчих комісій та повідомлено про їх місцезнаходження Центральну виборчу комісію. Проводиться робота над забезпеченням охорони цих приміщень та виконанням інших, покладених на органи виконавчої влади завдань. М.Бабійчук Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Лілія Бернадська провела пряму телефонну лінію “Запитай у влади”"