![Як не пишатися нам тобою!](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/14383/selo_big.jpg)
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Кім БЕРЕСТОВИЙ взяв участь у святі «Як не пишатися нам тобою!», присвяченому 67-річчю визволення Великоновосілківського району від німецько-фашистських загарбників та Дню селища - Велика Новосілка.
Під час поїздки Кім БЕРЕСТОВИЙ відвідав відремонтоване приміщення філії Новомайорської школи в с. Євгенівка, де заступник голови облдержадміністрації зустрівся із представниками навчального закладу. Вчитель початкових класів Ольга КОВАЛЬЧУК зазначила: «Ви б бачили очі тих дітей, які пішли в перший клас 1 вересня. Наскільки вони були раді! Як тільки в нас виникла проблема ремонту, допомагати почали всі: і батьки тих хлопців, які вже ходять у школу, і тих, які тільки підуть. Сьогодні ми відчуваємо підтримку і «Партії Регіонів», і влади районної адміністрації. Дякуємо всім, хто мав відношення до відкриття школи!».
Після огляду початкової школи Кім БЕРЕСТОВИЙ відвідав реконструйований центр дозвілля для дітей та молоді в с. Червона Поляна. Сьогодні центр дозвілля щодня відвідують 126 дітей, які мають можливість займатися в різних гуртках: танцювальному, музичному та художньому.
Основні святкові заходи відбувалися на головній площі смт. Велика Новосілка, де взяли участь не тільки представники обласної та районної влади, але й представники громадськості.
Для гостей та жителів селища були представлені виставки витворів рук народних майстрів та кулінарів територіальних громад району, а також дитячі колективи району продемонстрували свої таланти.
У продовження заходу заступник голови облдержадміністрації Кім БЕРЕСТОВИЙ разом з головою Великоновосілківської райдержадміністрації Сергієм ДМИТРІЄВИМ, головою районної ради Валерієм ШИР поклали квіти до меморіалу «Воїн-Визволитель» на честь 67-річчя визволення району від німецько-фашистських загарбників.
Під час спілкування із представниками ЗМІ Сергій ДМИТРІЄВ сказав: «Великоновосілківський район – це геосоціально специфічний район. Вся продукція сільськогосподарських підприємств представлена сьогодні тут, у якості якої ви можете особисто переконатися. Також особливість нашого району полягає в її інтернаціональній палітрі. У нас проживають і українці, і росіяни, і греки, і турки».
«Традиції сьогоднішнього свята ми дотримуємося вже протягом 15 років. Люди задоволені, вони радіють. Робота на сільськогосподарських підприємствах важка, тому сьогодні для них це свято», - у продовження сказав голова районної ради Валерій ШИРА.
«Тут відчувається, що вкладено душу керівників та всіх жителів селища. Я можу сказати, що свято пройшло вдало !», - відзначив заступник голови облдержадміністрації Кім БЕРЕСТОВИЙ.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Як не пишатися нам тобою!"