Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв бере участь в XV Всеукраїнських муніципальних слуханнях у ДонецькуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв сьогодні відбув у відрядження до м. Донецьк для участі у XV Всеукраїнських муніципальних слуханнях. Мета заходу - обговорення стратегії реформи місцевого самоврядування в Україні з урахуванням пріоритетів, визначених Президентом України Віктором Януковичем у програмі "Україна для людей", а також презентація інноваційних інструментів місцевого регіонального розвитку. Організаторами муніципальних слухань є Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні спільно з Донецькою облдержадміністрацією та обласною радою, проектом Ради Європи "Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв бере участь в XV Всеукраїнських муніципальних слуханнях у Донецьку"