Подробно
Василь Ядуха зустрівся з трудовим колективом Красилівського агрегатного заводуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Напередодні професійного свята працівників машинобудування і приладобудування, яке відзначається щорічно у четверту неділю вересня, голова облдержадміністрації побував на Красилівському агрегатному заводі. Зокрема, він ознайомився з процесом виготовлення спеціальних виробів для авіаційної техніки та цивільної продукції: електричних опалювальних котлів, антен супутникового телебачення, газоопалювальних апаратів, електроплиток, човнів рибальських, тощо. Інновацією підприємства є виробництво акумулятивних водонагрівачів з системою сонячного теплопостачання. «Завдяки досягненням керівника та вашого трудового колективу, машинобудування було і залишається важливою складовою частиною промисловості, базовою галуззю економіки нашої Хмельниччини та України в цілому. Я дякую вам і низько схиляю голову за те, що ви є і робите таку необхідну всім нам справу», - зазначив Василь Ядуха у своєму виступі перед працівниками заводу. Очільник краю зауважив, що сьогодні в області маємо більше проблем, аніж позитиву, і тому облдержадміністрація та він особисто взяли курс на відновлення виробництва, яке стоїть в основі економіки кожної країни. « Люди мають знати правду про реальний стан справ в економіці Хмельниччини і держави, яка переживає не найкращі часи. Ніхто не збирається замовчувати цю ситуацію ні до, ані після місцевих виборів, ніхто не буде загравати з людьми», - зазначив Василь Степанович. Він наголосив на словах Президента Віктора Януковича, котрий незважаючи на критику дій його та політичної сили, налаштований іти шляхом кардинальних змін і реформ. «Ми не маємо права більше тупцювати на місці, нам потрібно об`єднатися і разом вирішувати існуючі проблеми. Нині багато хто займається перекручуванням Податкового кодексу, митних правил, проте, коли я поговорив з вашим керівником, він сказав, що оновлений податковий кодекс потрібно приймати негайно і вже на його основі приймати бюджет 2011 року», - підкреслив під час виступу голова облдержадміністрації. Він пояснив основні пункти Податкового кодексу, які значно зменшують податковий тягар, сприяють інноваційному розвитку вітчизняної економіки та створенню нових робочих місць. Василь Ядуха висловив незадоволення тим, що керівники деяких сільськогосподарських товариств використовують у своїй роботі дорогу техніку, тим часом, коли місцеві виробники пропонують значно дешевші і не гірші аналоги. « Я особисто веду таку політику – ми тут народилися і живемо, а тому маємо підтримувати власного товаровиробника», - зауважив Василь Степанович. Окрему увагу Василь Ядуха приділив питанням заборгованості заробітної плати, відрахувань до пенсійного фонду, цін на продукти харчування. Він поінформував присутніх, що в області готується Інвестиційний форум, участь у якому візьмуть представники багатьох країн, а продукцію Красилівського агрегатного заводу неодмінно буде включено в каталог, де буде міститися інформація про потужні підприємства і можливості Хмельниччини. Голова облдержадміністрації напередодні професійного свята привітав працівників заводу, побажав добра, злагоди і віри в те, що найкращі часи у нас ще попереду. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха зустрівся з трудовим колективом Красилівського агрегатного заводу"