Подробно
Голова облдержадміністрації привітав рятівників Ізяславського району з професійним святомУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() «Ваша місія полягає в тому, щоб забезпечити надійний захист життя людей тієї чи іншої території від надзвичайних ситуацій. І по праву можна сказати, що ви з честю і гідністю виконуєте свої обов`язки, демонструючи високий професіоналізм і відданість обраній місії», - наголосив Василь Степанович, вітаючи працівників МНС Ізяславського району з Днем рятівника. Саме цього дня голова облдержадміністрації перебував з робочою поїздкою у цьому районі. Він зауважив, що знаходячись на навчаннях на базі об`єктів Міністерства з надзвичайних ситуацій України, ще раз пересвідчився , що школа і підготовка, яку пройшли рятівники Хмельниччини, дає впевненість у тому, що в скрутний час вони вчасно прийдуть на допомогу. « Прикладом вашої роботи можна назвати реагування на надзвичайну ситуацію, що сталася на півночі нашої області. Тоді за день зробили стільки роботи, яка раніше тягнулася б місяцями. Це говорить про те, що ви на своєму місці, і я гордий тим, що Хмельниччина має такий потужний загін рятівників МНС», - підкреслив Василь Ядуха. Він підтримав слова Першого віце-прем`єр-міністра України Андрія Клюєва , який під час навчань, заявив, що галузь, від якої залежать людські життя і майно, має краще фінансуватися, а в населених пунктах мають розвиватися високопрофесійні пожежні команди. За словами Василя Ядухи, вже цьогоріч в області буде створено додатково 98 пожежних команд. « Мені приємно бачити сьогодні, що рятівники взяли шефство над дружиною юних пожежних, що ці діти уже визначилися зі своєю майбутньою професією. Вони знають, чого хочуть у цьому житті – захищати населення і територію Хмельниччини від проявів природної стихії та техногенних катастроф, рятувати людські життя та майно», - зазначив під час виступу Василь Степанович. Він подякував всім за службу, побажав міцного здоров`я, побільше приємних новин і завжди залишатися в строю. А команді дружини юних пожежних «Флеш», що створена і вже 10 років існує на базі Ізяславського НВК №2, очільник області подарував футбольні м`ячі. Голова облдержадміністрації, керівництво району та міста, працівники МНС вшанували хвилиною мовчання загиблих під час виконання службових обов`язків рятівників та поклали квіти до пам`ятної плити жертвам Чорнобильської катастрофи. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації привітав рятівників Ізяславського району з професійним святом"