Подробно
Василь Ядуха: Сільським закладам соціальної сфери потрібна підтримка сільгосппідприємствУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 18-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() В рамках робочої поїздки в Ізяславський район, голова облдержадміністрації 17 вересня відвідав Новосільську загальноосвітню школу. Зокрема, він оглянув шкільну котельню. Чотири роки тому її реконструювали, систему опалення перевели з твердого палива на електроопалення – 3 котли працюють в режимі енергонакопичення впродовж нічної пори доби, нагріваючи воду у великому бойлері. Все це дозволило значно покращити тепловий режим у приміщенні школи. « Це те, за що ми боремося. Потрібно нині шукати альтернативні джерела опалення, використовувати енергозберігаючі технології. Коли я працював в Деражнянському районі, була запроваджена система так званих електротропіків, відтак економія бюджетних коштів склала 50 %», - наголосив Василь Ядуха. Директор школи розповіла про те, що зроблено для покращення матеріально-технічної бази школи. Вагомий внесок робить керівник місцевого ТОВ ім.. Черняховського. За його підтримки тут побудовано ігровий та хореографічний класи, зроблено капітальний ремонт фойє першого та другого поверхів, актової та спортивної зали, частково відремонтовано покрівлю школи та ще багато іншого. « Ми маємо навчитися відрізняти конкретну роботу від загальних слів, які напривеликий жаль у багатьох наших чиновників стоять на першому місці. Керівник місцевого агроформування має слугувати прикладом для усіх, в першу чергу для тих, хто утримує землі на території сільських рад. Потрібно, щоб вони брали шефство над закладами соціальної сфери – школами, садочками, ФАПами та будинками культури. Це те, що сьогодні потребує підтримки», - зауважив Василь Степанович та щиро подякував керівникові ТОВ ім.. Черняховського за те, що переймається проблемами людей і робить конкретні справи. Голова облдержадміністрації оглянув також шкільний краєзнавчий музей. «Ми справжні українці, і наші діди і прадіди заслуговують , щоб про них пам`ятали, бо саме вони творили нашу історію і культуру. А тому дуже правильно, що у школі є такий музей», - підкреслив очільник краю. Свою майстерність голові облдержадміністрації продемонстрував хореографічний колектив школи. 39 дітей з року в рік набувають танцювальної майстерності, беруть участь в різноманітних конкурсах, а підчас останнього обласного конкурсу сучасного танцю посіли перше місце. «Все це для мене дуже близьке. Здається, ще вчора я також брав участь у шкільній самодіяльності. Приємно, коли бачиш, що у сільській школі, де є бажання педагогічного колективу, директора, всіх, хто оточує цю галузь, щось нове втілюється у життя, школа розвивається», - зазначив Василь Степанович. Він висловив переконання, що село має відроджуватися, мають працювати усі соціальні заклади, а для цього нам всім потрібно створити сприятливі умови. На згадку про перебування у школі голова облдержадміністрації подарував дітям сучасний музичний центр. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: Сільським закладам соціальної сфери потрібна підтримка сільгосппідприємств"