Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук привітав волинських лісівників з професійним святомУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 17-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні у приміщенні Плацу культури міста Луцька відбулись урочистості з нагоди Дня працівника лісу. З професійним святом волинських лісівників привітав голова облдержадміністрації Борис Клімчук. "В цій залі зібрались надзвичайні люди, адже вони контролюють та оберігають третину Волині. Це, без сумніву, найкращі лісівники України", - підкреслив він. Голова облдержадміністрації відзначив якісну роботу працівників обласного управління лісового господарства: "Тут немає плинності кадрів, тому що за деревами потрібен особливий догляд, адже вони ростуть 80 - 120 років. Я гордий з того, чим ви займаєтесь, та гордий вашими показниками. За півроку ви наростили обсяги продукції лісозаготівель на 146%, з них деревини - на 160%". Кращих представників галузі нагороджено відзнаками Кабінету Міністрів України та облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук привітав волинських лісівників з професійним святом"