Подробно
19 вересня у Луцьку відбудеться благодійний концерт пам’яті В’ячеслава Хурсенка під патронатом голови облдержадміністрації Бориса КлімчукаУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 17-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
19 вересня, о 18.00 год. у приміщенні обласного академічного музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченка відбудеться благодійний концерт пам’яті Вячеслава Хурсенка під патронатом голови облдержадміністрації Бориса Клімчука. Кошти, зібрані від продажу квитків, будуть передані родині співака. Участь у концерті беруть українські артисти, яких із В’ячеславом Хурсенком пов’язувала як творча співпраця, так і щира багаторічна дружба. Це - заслужені артисти України Дмитро Гершензон та Анатолій Говорадло (дует "Світязь"), Гарік Кричевський, Оксана Пекун, Оксана Вояж та Роман Копов; народні артисти України: Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко (дует "Кролики") та Валентина Степова. Інформаційну підтримку концерту пам’яті Хурсенка здійснює Національна телекомпанія України.Прес-служба облдержадміністрації (778156) Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "19 вересня у Луцьку відбудеться благодійний концерт пам’яті В’ячеслава Хурсенка під патронатом голови облдержадміністрації Бориса Клімчука "