![З нагоди Дня рятівника губернатор подарував Головному управлінню МНС області нову спеціальну техніку](http://www.adm.dp.ua/OBLADM/Obldp.nsf/(docweb)/12B6EA2714589397C22577A1003FD3B5/$FILE/титул.jpg)
Перший заступник губернатора області В'ячеслав Задорожний взяв участь в урочистих заходах на честь святкування Дня рятівника. У заході також взяли участь голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод, Дніпропетровській міський голова Іван Куліченко, начальник ГУ МНС у Дніпропетровській області Віктор Бутковський, керівники профільних управлінь обласної та міської влади.
В'ячеслав Задорожний відзначив високий рівень професійної підготовки працівників ГУ МНС у Дніпропетровській області. У 2010 році завдяки самовідданій праці Дніпропетровських рятувальників в області ліквідовано 14 надзвичайних ситуацій, 3162 пожежі та 7840 некласифікованих подій, в яких збережено матеріальних цінностей на суму 48,5 млн грн. «Але, найголовніше, що, ризикуючи власним життям, Ви врятували майже тисячу чоловік!», - підкреслив він.
Незважаючи на святковий день, учасники заходу зробили аналіз роботи служб МНС області в 2010 році, зокрема хід ліквідації складної лісової пожежі, яка виникла в Новомосковському військовому лісгоспі 4 серпня 2010.
«З перших годин виявлення пожежі губернатор Олександр Вілкул особисто брав участь у її ліквідації і координував роботу підрозділів. Завдяки оперативно вжитим заходам, злагодженим спільним зусиллям сотень рятувальників і військових ми не допустили розповсюдження пожежі на всю площу найбільшого лісового масиву Дніпропетровщини. Жодна лісова пожежа в області не розповсюдилась на населені пункти області. Ми не допустили жертв серед населення та особового складу. Ліквідація цієї пожежі - яскравий приклад якісної роботи ефективної влади і високого рівня вашої майстерності. Це «Дніпропетровський стандарт» ставлення до роботи, в основі якої лежить професіоналізм - глибоке знання своєї справи і відповідальність перед рідним регіоном», - сказав під час виступу перед працівниками МНС В'ячеслав Задорожний.
Високий рівень кваліфікації рятувальників Дніпропетровщини відзначають їхні колеги і в інших регіонах. Працівники ГУ МНС Дніпропетровської області брали участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій за межами нашої області - "фосфорної" аварії на Львівщині, паводку в Івано-Франківській області, вибухів боєприпасів на військових складах під Новобогданівкою Запорізької області і станцією Лозова Харківської області та у багатьох інших.
Влітку цього року в Чернівецькій області внаслідок повені постраждало 65 населених пунктів, кілька тисяч людей опинилися без даху над головою. Буковині були терміново потрібні значні обсяги допомоги, в першу чергу - продукти харчування та матеріали для якнайшвидшого відновлення нормального життя.
Голова облдержадміністрації Олександр Вілкул прийняв рішення про надання екстреної допомоги постраждалому району. І вже на наступний день під керівництвом начальника Головного управління МНС України в Дніпропетровській області Віктора Бутківського понад 120 тонн гуманітарної допомоги було направлено в постраждалі райони Західної України. Дніпропетровщина першою серед областей надала допомогу населенню Чернівецької області.
«Україна - єдина і сильна держава. Своєю роботою ми зміцнюємо її, ми показуємо приклад єднання регіонів і взаємної підтримки. Ми будуємо нову країну, в якій люди будуть почувати себе впевнено під опікою держави. І одна з найважливіших місій в цьому процесі належить саме Вам - рятувальникам, співробітникам МНС!», - сказав В'ячеслав Задорожний.
Для підвищення можливостей підрозділів Головного управління МНС Дніпропетровської області, губернатор та обласна влада роблять все, щоб пожежно-рятувальні та аварійно-рятувальні формування регіону були належним чином озброєні, щоб було чітке взаємодія всіх служб та органів влади на випадок можливих надзвичайних подій.
У 2010 році для поліпшення матеріально-технічної бази підрозділів МНС Дніпропетровської області закуплена аварійно-рятувальна техніка на суму більше 10 млн. грн. З обласного бюджету на виконання заходів щодо попередження та ліквідації пожеж в екосистемах Дніпропетровщини виділено 13 тисяч літрів пально-мастильних матеріалів, для забезпечення резерву планується закупівля ПММ на суму майже 2,5 млн. грн.
«Під керівництвом Олександра Вілкула ми створюємо потужний регіон. Регіон-лідер. Дніпропетровщина має найпотужніший промисловий потенціал в Україні. І запобігання надзвичайним ситуаціям є обов'язковою умовою розвитку області», - зазначив В'ячеслав Задорожний. Від імені губернатора області він подарував рятувальникам Дніпропетровщини новий піротехнічний автомобіль, який вже завтра заступить на бойове чергування.
«Все, що пов'язано з безпекою людини, є пріоритетом діяльності обласної влади», - підкреслив він, під час виступу.
Начальник ГУ МНС Дніпропетровської області Віктор Бутковський подякував обласній владі за підтримку та допомогу. Він зазначив, що подарований автомобіль стане важливим елементом забезпечення безпеки жителів області.
Тільки за вісім місяців 2010 піротехніки Дніпропетровщини 103 рази виїжджали на виклики і знешкодили понад 760 одиниць боєприпасів.
Під час урочистого засідання В'ячеслав Задорожний спільно з головою обласної ради Євгенієм Удодом нагородили кращих рятувальників нагородами і відзнаками облдержадміністрації та облради.
Присутні на святі вшанували хвилиною мовчання пам'ять рятувальників, які загинули під час виконання службових обов'язків.
Управління преси та інформації
Источник: Дніпропетровська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "З нагоди Дня рятівника губернатор подарував Головному управлінню МНС області нову спеціальну техніку"