Подробно
Голова облдержадміністрації взяв участь у показових тактико-спеціальних навчаннях щодо можливостей рятувальних сил при ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеруУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 16-09-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Навчання відбувалися у Київській області на базі навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр МНС України». Участь у них взяли Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв, т.в.о. Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Михайло Болотських, Міністр оборони України Михайло Єжель, голови обласних державних адміністрацій, начальники ГУ МНС України в областях та почесні гості.У ході навчань рятувальники провели розвідку району надзвичайної ситуації з залученням наземних та авіаційних сил і засобів, провели висадження рятувальників; за допомогою спеціальної техніки врятували постраждалих людей з висотних будівель; ліквідували хімічну аварію на підприємстві; здійснили пошук та врятували людей з-під завалів; погасили пожежу на промисловому об’єкті; ліквідували лісову пожежу; провели виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів.Перший віце-прем’єр-міністр України Андрій Клюєв високо оцінив роботу рятувальників під час ліквідації ймовірних надзвичайних ситуацій, які були продемонстровані на полігоні. «Найголовнішим завданням Кабінету Міністрів є недопущення виникнення надзвичайних ситуацій. Я побачив, що в нас є сили та засоби для передбачення будь-якої ситуації», – підкреслив Андрій Клюєв.У свою чергу Михайло Болотських повідомив, що такі навчання є плановими, – «Сьогодні були підбиті підсумки роботи рятувальників за 2010 рік, проаналізовані практичні та координаційні дії, якими наші підрозділи займаються щоденно». Він також привітав усіх працівників МНС з професійним святом – Днем Рятівника.До виконання завдань на навчальних місцях залучили особовий склад та близько 40 одиниць техніки від головних управлінь в м. Києві та Київській області, Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Київ), Спеціального авіаційного загону (м.Ніжин), Мобільного рятувального центру, а також підрозділи Міноборони. Всі задіяні служби отримали практику та досвід відпрацювання теоретичних та практичних навичок ліквідації надзвичайних ситуацій.Спеціальні навчання довели, що рятувальники МНС готові до взаємодії з іншими службами та дій за призначенням. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації взяв участь у показових тактико-спеціальних навчаннях щодо можливостей рятувальних сил при ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру"