Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками Бюро Делегата німецької Економіки в УкраїніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 15-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з Делегатом німецької Економіки в Україні Карін Рау та її заступником - директором "Deinternational" Сергієм Лісніченком. Під час розмови також були присутні представники ТзОВ "Кромберг енд Шуберт Україна". Сторони обговорювали питання поглиблення економічного та інвестиційного співробітництва між Волинською областю і Федеративною Республікою Німеччини. Голова облдержадміністрації, презентуючи Волинь, проаналізував її соціально-економічний розвиток. Зокрема, він відзначив той факт, що "Волинь із темпів залучення інвестиції займає 4 місце в Україні серед інших регіонів. Економіка України, насамперед, залежить від того, яка інвестиційна погода в регіонах". Зі своєї сторони, Карін Рау відзначила, що німецькому бізнесу дуже комфортно працювати на Волині, з місцевою владою зокрема. "Для нас важливо, що волинська влада підтримує наш проект, розуміє проблеми і сприяє їх вирішенню", - підкреслила вона. Серед порушених проблем, які стоять на заваді розвитку німецького заводу "Кромберг енд Шуберт України", вона назвала відшкодування ПДВ, а також розширення площ для реалізації трьох нових інвестиційних проектів, що дасть можливість створити ще 500 додаткових робочих місць в регіоні. У свою чергу, голова облдержадміністрації Борис Клімчук підкреслив, що "Волинь зацікавлена в розвитку співпраці, адже важливо, щоб волиняни саме тут і сьогодні могли заробляти свої гроші". Тому, озвучені інвесторами проблеми, уже завтра буде порушувати у столиці. Він подякував керівництву заводу за гарну роботу та зарплату людям. За те, що завод цьогоріч вийшов на прибуток, адже інтерес місцевої влади, підкреслив Борис Клімчук, полягає в тому, аби підприємства були прибутковими. У контексті ефективної двосторонньої співпраці відбулось представлення поточних програм Федеративного Уряду Німеччини з підтримки ринкових реформ в Україні. Карін Рау повідомила, що багато німецьких бізнесменів зацікавлені у співпраці саме з волинськими, зокрема, у галузі лісового господарства та деревообробки. Отож, незабаром, Волинь матиме можливість презентувати свої інвестиційні проекти у Німеччині. Зокрема, як повідомив голова облдержадміністрації, будемо за кордоном представляти сільське господарство, а це - свинарство та м''ясне тваринництво; органічні добрива, що базуються на основі торфу та сапропелю; виробництво елітної кераміки та низку інших проектів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками Бюро Делегата німецької Економіки в Україні"