Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відвідав урочище Лопатень з метою підготовки до відзначення в області Дня партизанської славиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 14-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
22 вересня в урочищі Лопатень Ківерцівського району, в рамках міжнародного зльоту партизанів і підпільників, відбудуться урочистості з нагоди Дня партизанської слави та заходи з увічнення пам''яті загиблих партизанів і підпільників. Робоча група на чолі із заступником голови облдержадміністрації Олександром Курилюком здійснила поїздку в урочище Лопатень з метою належної підготовки до святкувань. Олександр Курилюк оглянув стан впорядкованості поховань, меморіальних комплексів, скульптурних, архітектурних та інших споруд і об''єктів, що увічнюють пам''ять про учасників підпільно-партизанського руху, пам''ятних знаків "Область партизанської слави". Він дав відповідні доручення щодо проведення поточних ремонтних робіт. На відзначення Дня партизанської слави планується приїзд делегацій з Російської Федерації, Республіки Білорусь та усіх регіонів України. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відвідав урочище Лопатень з метою підготовки до відзначення в області Дня партизанської слави"