Подробно
Сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Державною спеціалізованою фінансовою установою “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” щодо спорудження доступного житла на ВолиніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 13-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Борис Клімчук та заступник голови правління Державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" Павло Нестеренко підписали Меморандум про співпрацю щодо спорудження доступного житла на Волині. Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 10 вересня 2010 року № 316, регіональна програма будівництва доступного житла розрахована на 2010-17 роки. В її рамках планується освоїти 3395,7 тис. грн., збудувати 10142 квартири для 33624 родин. Голова облдержадміністрації Борис Клімчук, підписуючи Меморандум про співпрацю, зазначив: "Це не є чистий бізнес, хоча державна підтримка стимулюватиме розвиток будівельної галузі на Волині. Це - надзвичайно важливий соціальний проект, адже держава сплачуватиме відсотки за користування кредитами, взятими громадянами для будівництва житла. Ця програма також здешевить вартість спорудження цих помешкань. Я впевнений, що 99,9% будівельників теж підтримають цей соціальний проект. Втілити його в життя необхідно прозоро". У свою чергу, заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Павло Нестеренко повідомив, що "в Україні протягом десяти років реалізується програма молодіжного кредитування. За цей час вона себе виправдала сповна, навіть не зважаючи на ті останні 1,5 роки, коли будівництво не велося, а борг кредиторів перед банками сягнув 117 млн грн. Новий уряд України, виконуючи вказівки Президента Віктора Януковича, вже погасив цю заборгованість. Більше того - вирішив розширити можливості програми молодіжного кредитування новим державним замовленням для будівельників. На програму "Доступне житло" цьогоріч виділяють 360 млн грн" Під час імпровізованої прес-конференції після підписання Меморандуму також стало відомо, що для реалізації програми доступного житла Фонд уже отримав 100 млн грн. З них на Волині будуть довершені два будинки з високим ступенем готовності в Луцьку (на вулицях Федорова та Конякіна). А для продовження житлової будівельної програми в наступні роки голова обласної державної адміністрації розпорядився зарезервувати вільні земельні ділянки в містах та районах області. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Сьогодні підписано Меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та Державною спеціалізованою фінансовою установою “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” щодо спорудження доступного житла на Волині"