![Олександр АЛІПОВ взяв участь у ток-шоу «Коло Запитань»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/14197/big.jpg)
Заступник голови Донецької облдержадміністрації Олександр АЛІПОВ взяв участь у прямому ефірі ток-шоу «Коло Запитань» Радіо Ера FM, створеного за форматом програми «Any questions» радіо Бі-Бі-Сі, яке відбулося у готелі «Прага» м. Донецька.
Ведучий ток-шоу - керівник відділу громадсько-політичних програм Радіо Ера FM Сергій СУЛИМ.
Серед VIP-гостей ток-шоу були присутні заступник Донецького міського голови Геннадій ГРИШИН, народний депутат України, член депутатської фракції «Блок Юлії Тимошенко - «Батьківщина» Михайло ВОЛИНЕЦЬ, провідні політики, бізнесмени, громадські діячі та інші.
Під час ток-шоу Олександр АЛІПОВ відповів на низку актуальних запитань.
Щодо призначення субсидій:
«Субсидії призначають не тільки служби соціального захисту, але і комісії, створені при виконкомах.
Комісія приймає рішення про призначення субсидії при індивідуальному підході до кожної сім'ї. Ця ж комісія може призначити субсидію людині, що проживає одна в трикімнатній квартирі. Наприклад, якщо це пенсіонер, йому безсумнівно буде призначено субсидію. Такі випадки є, і я не бачу абсолютно ніяких проблем з призначенням субсидії», - підкреслив Олександр АЛІПОВ.
Щодо ненарахування субсидії у зв'язку з заборгованістю за послуги ЖКГ Олександр АЛІПОВ зазначив:
«Всі, хто має загальну заборгованість, мають право на субсидію. І вона буде оформлятися. З початку нового місяця субсидія призначена 3 тисячам осіб, незалежно від наявності заборгованості».
Щодо політики, що реалізується урядом, Олександр АЛІПОВ зазначив:
«Підвищення ціни на газ, яке відбулося протягом серпня та вересня, серйозно не вплинуло на бюджет сім'ї. На бюджет сімей вплинуть ті нарахування, які будуть з початку жовтня місяця, коли включиться опалення.
Сьогодні субсидія призначається за рахунок зниження порогу з 20% до 15% і з 15% до 10%. У даній ситуації Уряд вчинив абсолютно правильно. При підвищенні ціни на газ знижується поріг для оформлення субсидії.
Я вважаю, що альтернативи політиці, яку зараз проводить Уряд, немає. Це єдиний вихід із ситуації, в якій опинилася країна, проживаючи останні 5 років».
Щодо створення ОСББ у Донецькій області:
«У Донецькій області створено понад 2000 ОСББ, більше ніж у будь-якій області України. Тільки в Макіївці створено 579, в Донецьку 289, у Добропіллі 130, в Харцизьку 112. Процес створення ОСББ триває і люди вірять в це, в цьому майбутнє. Сьогодні люди переходять на інший устрій життя.
В області прийнято програму розвитку галузі, та одним з напрямів є створення і розвиток ОСББ. Саме ОСББ виховує власника, люди зовсім по-іншому ставляться до того, що у них знаходиться на балансі.
Сьогодні у Донецькій області всі ОСББ готові до зими, хоча є деякі комунальні ЖЕКи, в яких ще потрібно багато чого зробити. Тому альтернатив ОСББ немає. У цьому році 20 млн. гривень виділяється на ОСББ з державного бюджету», - підкреслив Олександр АЛІПОВ.
Щодо формування стратегії впровадження територіально-адміністративної реформи:
«Стратегія розвитку полягає у максимальному наближенні послуг до населення. Ми повинні підходити таким чином, щоб ідеологія реформування полягала в єдиному просторі, чи то охорона здоров'я, чи то освіта. Необхідно створити нормальні умови для проживання людей і просування послуг до людей. Основним моментом є ініціатива людей. Наскільки активні будуть люди, тим активніше піде реалізація реформи. Люди - наші однодумці, і ми намагаємося це реалізувати», - зауважив Олександр АЛІПОВ.
Щодо стратегічних напрямків розвитку промисловості Донеччині:
«В області під керівництвом голови Донецької облдержадміністрації створено регіональний комітет з економічних реформ, у якому спільно з мерами міст проходить робота з реалізації стратегічних напрямів розвитку Донецької області», - підкреслив Олександр АЛІПОВ.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "Олександр АЛІПОВ взяв участь у ток-шоу «Коло Запитань»"