Подробно
Форум – як крок до залучення інвестицій в агропромислову галузь областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 09-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
"Волинь нерідко називають "вікном в Європу" на північному заході України", - такими словами розпочав свій виступ під час пленарного засідання III Волинського інвестиційного форуму заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк. Він повідомив, що нині область підтримує різнобічні контакти з партнерами 88 країнами світу. Особливу увагу учасників форуму Віталій Карпюк закцентував на значному сільськогосподарському потенціалі краю: "Волинь є однією із найбільших аграрно-розвинутих областей в Україні. Основними напрямками спеціалізації цього сектора є вирощування зернових, цукрових буряків, картоплі, овочів, а також м''ясо-молочне тваринництво. У рослинництві виробляється 49% загального обсягу сільськогосподарського виробництва, у тваринництві - 51%". Аграрним виробництвом займаються 220 с/г підприємств, понад 800 фермерських господарств та 169,5 тисяч особистих селянських господарств, для яких створюються оптимально сприятливі умови розвитку підприємницької діяльності на селі. "Земельний фонд області становить понад 2 млн. га і найбільша його частка припадає на землі сільськогосподарського призначення - 52% земельних площ, з яких 674 тис.га - орні землі, 365 тисяч - сіножаті та пасовища", - наголосив він. Віталій Карпюк додав, що "ряд суб''єктів господарювання максимально поєднують приватну власність з можливістю широкого використання оренди земель великими приватними господарствами. Саме тому пріоритетними напрямками розвитку агропромислового комплексу вбачаємо в модернізації великотоварного виробництва молока, нарощуванні потенціалу м''ясного скотарства, зокрема волинської м''ясної породи, особливо в поліських районах". За І півріччя 2010 року у розвиток сільського господарства, мисливства та пов''язаних з ними послуг вкладено 32,7 млн.грн. інвестицій в основний капітал, що становить 4,7% загальнообласного обсягу. Більше 55% інвестицій направлено у розвиток рослинництва. А рівень іноземних вкладень досяг 2 млн. дол. США. Найбільшими інвесторами в поточному році є господарства Луцького, Володимир-Волинського та Горохівського районів. Область має добрий досвід співпраці і з міжнародними проектами. У поточному році завершився проект "Покращення навколишнього природного середовища в басейні річки Західний Буг" Програми "Добросусідство: Польща - Білорусь - Україна INTERREG IIIA/TACIS CBC". Сума гранду Євросоюзу - 840 тис. євро. Сума співфінансування з обласного бюджету становила 100 тис. євро. У рамках проекту в області утилізовано 302 тонни непридатних отрутохімікатів. "Сьогодні Волинь може запропонувати потенційному інвестору: вигідне прикордонне розташування; наявність вільних виробничих площ з обладнаною інфраструктурою (землі сільськогосподарського призначення, приміщення тваринницьких ферм), які можуть бути надані в оренду", - наголосив він. Заступник голови облдержадміністрації запевнив майбутніх інвесторів, що на Волині вони знайдуть оптимальні умови для ефективної діяльності та всіляку підтримку зі сторони виконавчої влади. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Форум – як крок до залучення інвестицій в агропромислову галузь області"