Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у семінарі-тренінгу з питань гендерної політики для заступників голів райдержадміністрацій з гуманітарних питаньУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у семінарі-тренінгу з питань гендерної політики для заступників голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань. У вступному слові Олександр Курилюк окреслив перспективи впровадження гендерної політики в Україні, а також гендерні проблеми держави та області. Про національний механізм утвердження гендерної рівності в Україні, базові концепції та термінологію гендерної проблематики, а також - нормативно-правову базу гендерної рівності предметно розповіли представники управління у справах сім''ї, молоді та спорту облдержадміністрації, обласної громадської організації "Гендерний центр", науковці та юристи. Прес-служба облдержадміністрації Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у семінарі-тренінгу з питань гендерної політики для заступників голів райдержадміністрацій з гуманітарних питань"