Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства УкраїниУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 07-09-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України. Обговорено підготовку господарського комплексу області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду, стан розрахунків за житлово-комунальні послуги і енергоносії. Йшлося і про призначення житлових субсидій за спрощеною системою. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк доповів, що станом на 1 вересня рівень підготовки підприємств житлово-комунального господарства області до роботи в умовах осінньо-зимового періоду досяг 99%. З метою стимулювання прискорення підготовчих робіт, з 28 липня за встановленим графіком розпочато перевірки стану готовності комунальних підприємств міст і районів області до роботи в опалювальний період 2010-2011 років. Станом на початок вересня перевірено готовність до початку опалювального сезону у 13 районах і 3 містах, що складає 80 відсотків до загальної кількості. Також відзначалося, що станом на 1 серпня покращилася динаміка сплати боргів за спожиті житлово-комунальні послуги усіма категоріями споживачів у порівнянні з попереднім місяцем поточного року. Бюджетні організації, що фінансуються з державного і місцевого бюджету, зменшили заборгованість за комунальні послуги майже на 5 млн. грн., борг держави за пільгову категорію споживачів житлово-комунальних послуг зменшився на 0,5 млн. грн., населення скоротило борги на 1,5 млн. гривень. Рівень проплати населенням поточних нарахувань і боргів минулих періодів за житлово-комунальні послуги і газ у січні-липні 2010 року в області в цілому досяг 97,3 відсотка (в т.ч. у липні - 126,6 відсотка). Щодо оплати енергоносіїв, то Олександр Курилюк повідомив, що станом на 1 вересня року підприємства комунальної теплоенергетики розрахувалися на 84,2%. Усі підприємства комунальної теплоенергетики відкрили розподільчі рахунки в Державному ощадному банку України, через які проводиться оплата за використаний газ. Стосовно призначення субсидій за спрощеною системою заступник голови облдержадміністрації повідомив наступне. Волинським пенсіонерам надіслано 236 397 тис. конвертів з бланками заяв та декларацій, із зразками їх заповнення. Станом на 6 вересня 2010 року районними та міськими управліннями праці та соціального захисту населення одержано від пенсіонерів та інвалідів 5429 заповнених заяв та декларацій про доходи. З них призначено субсидії - 364 особам. Основними причинами незначної кількості призначених субсидій є: - неповне та неточне заповнення бланків заяв та декларацій про доходи осіб, які звернулися за призначенням субсидії, що потребує спільного доопрацювання спеціалістів управлінь праці та соціального захисту населення та заявників; - передчасне звернення громадян, які можуть набути право на субсидію лише з початком опалювального періоду. Олександр Курилюк також доповів, що управління праці та соціального захисту населення в рамках житлових субсидій взаємодіють з 195 підприємствами комунальної сфери. Налагоджено електронний обмін інформацією з 169 організаціями (86,6 %). З підприємствами, які не мають необхідного технічного обладнання запроваджена інша форма документообміну на паперових носіях. У серпні проведено автоматичний перерахунок раніше призначених субсидій (без звернення громадян), виходячи з нового відсотку обов''язкового платежу, по 5069 справах (що становить 100 % від загальної кількості одержувачів субсидій). Головним управлінням щоденно здійснюється моніторинг роботи районних та міських управлінь праці та соціального захисту населення з питань посилення соціального захисту населення під час надання житлових субсидій за спрощеним порядком. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк взяв участь у селекторній нараді Міністерства з питань житлово-комунального господарства України"