![«У нас – єдині цілі!»](http://www.donoda.gov.ua/../../data/upload/news/main/ua/13935/big_adam.jpg)
Сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Анатолій БЛИЗНЮК зустрівся з Постійним координатором Програми розвитку ООН в Україні Олів'є АДАМОМ.
На зустрічі також були присутні: голова Донецької обласної ради Андрій ШИШАЦЬКИЙ, заступники голови облдержадміністрації Марина ЧЕРЕНКОВА та Олександр АЛІПОВ, керівник Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Джейсингх САХ, голова постійної комісії з питань екології, землі та природних ресурсів Донецької області Микола ЗАГОРУЙКО, представники ПРООН в Україні та інші.
Звертаючись до високих гостей, Анатолій БЛИЗНЮК зазначив: «Сьогодні ми вдруге зустрічаємося. Ми плідно працювали та сьогодні обговоримо подальші напрямки спільної діяльності. Але ми не тільки говоримо, ми реально робимо в ідеології «Разом дієвіше». Ми сьогодні запропонуємо 3 напрямки, одні із пріоритетних. Їх у нас багато. Існують зовсім конкретні проекти, які ми можемо запропонувати для спільної реалізації. Об'єднавши наші зусилля, ми зможемо спочатку визначитися, у яких напрямках працювати. Це повинна бути взаємовигідна позиція. І тільки у погоджених напрямках ми запропонуємо конкретні проекти. У результаті ми повинні вийти на один спільний проект, який відповідає ідеології, яку ви привносите. Ми її сповідуємо. Ми - гарні учні, і готові разом з вами працювати в реалізації тих завдань, які ми перед собою ставимо».
«Розвиток України як незалежної держави нерозривно пов'язаний із впровадженням нової моделі місцевого самоврядування. Особливо важливо переробляти місцеве населення громад і збільшити їхню довіру до влади», - відзначив у привітальному слові голова обласної ради Андрій ШИШАЦЬКИЙ.
Постійний координатор Програми розвитку ООН Олів'є АДАМ висловив упевненість у подальшому плідному співробітництві представників ПРООН і громад Донецької області. Також він виразив надію на подальше розширення сфери завдань убік вирішення екологічних проблем, збереження енергії, навчання громад на місцевому рівні.
У ході зустрічі були представлені проекти, запропоновані керівництвом Донеччини для реалізації в Донецькій області, які могли б бути підтримані Програмою розвитку ООН.
Заступник голови облдержадміністрації Марина ЧЕРЕНКОВА акцентувала увагу представників делегації на ключовім «ядрі» реформ, реалізованих у Донецькій області – ідеології навчання протягом усього життя. Як відзначив Анатолій БЛИЗНЮК: «Ми можемо як завгодно, за допомогою будь-яких проектів призивати людей для їхньої реалізації. Але якщо вони не будуть розуміти сенс, і не будуть постійно навчатися й розуміти, що тільки так треба діяти та жити, ми дуже повільно будемо реформуватися. А якщо, я акцентую, ми будемо готовити свідому громаду, то вона зі своїми знаннями набагато швидше буде рухатися. І це наше завдання. У нас – єдині цілі!».
Також під час зустрічі двох сторін було ухвалене рішення щодо організації спільної постійно діючої робочої групи щодо реалізації Програми розвитку ООН і розгляду міні-проектів.
По завершенню зустрічі голова облдержадміністрації Анатолій БЛИЗНЮК вручив представникам делегації ООН пам'ятні подарунки із символікою Донецької області.
У ході візиту в Донецьку область Постійний координатор ПРООН Олів'є АДАМ також відвідав шахту ім. Засядько, де ознайомився з передовою технологією дегазації шахтного метану, і «перлину» Донецького краю – Святогір’я.
Источник: Донецька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике
Добавить комментарий к новости "«У нас – єдині цілі!» "