Подробно
Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук відвідав ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Рованці Луцького районуУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 30-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук сьогодні відвідав ЗОШ І-ІІ ступенів у с.Рованці Луцького району. Там він оглянув класні кімнати, нову їдальню та недобудований спортзал. Нині у школі навчається 210 учнів. Цьогоріч у перший клас зараховано 48 школярів. Під час спілкування з педагогічним колективом голова облдержадміністрації пообіцяв надати матеріальну допомогу з благодійного фонду "Рідна Волинь" для облаштування шкільного стадіону та придбання лісоматеріалів для укладання підлоги у спортзалі. Болючим питанням для жителів села є відсутність дитячого садочка. Борис Клімчук повідомив, що "будівництво дошкільного закладу є в намірах наступного року. Він включений як комплекс "школа - дитячий садок" у перелік об''''єктів, які будуть фінансуватися за кошти Державного бюджету". Напередодні 1 вересня, голова облдержадміністрації привітав педагогів з наступаючим святом та побажав колективу злагодженої роботи і слухняних учнів. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук відвідав ЗОШ І-ІІ ступенів у селі Рованці Луцького району"