Подробно
Для введення в експлуатацію нової школи в селищі Гриців необхідно 11 мільйонів гривеньУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 27-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Про це, під час перебування у Шепетівському районі, заявив голова облдержадміністрації Василь Ядуха.Оглянувши приміщення закладу, будівництво якого триває майже 20 років, Василь Степанович підкреслив, що заклад обов’язкво буде доведено до ладу. Цілком можливо, що школу буде введено в експлуатацію вже у 2011 році. Для цього обласна влада буде шукати усі можливі варіанти. Наразі, за словами очільника краю, нагальним, у найближчі місяці, є питання запуску у навчальному закладі тепла. На це вже виділено перші два мільйони. Загалом, щоб провести усі оздоблювальні роботи в новому приміщені школи необхідно витратити 11 мільйонів гривень. Звісно, що сума немаленька, але можливості працювати у цьому напрямі є, тому добудову об’єкта взято під особистий контроль. До речі, протягом 2010 року планується й завершити газифікацію усього селища.Перебуваючи у Грицеві, Василь Степанович, напередодні нового навчального року, відвідав ще один освітній заклад - Грицівське вище художнє професійне училище №19, яке за більше ніж 30 років існування не відвідував жодний очільник Хмельниччини.Розташувався цей навчальний заклад у старовинній будівлі, але нині училище має свою неабияку історію. Візитною карткою училища є музей, створений з робіт студентів закладу. Він складається з трьох кімнат, де, зокрема, представлений одяг, роботи з гончарства та деревини і, звісно, живопис. Очільник краю залишився вражений побаченим, особливо тим фактом, що випускники закладу продовжують навчатися мистецької майстерності не лише у найкращих вузах України, а й світових.Спілкуючись з педагогічним колективом, Василь Степанович подякував за їх роботу, яка допомагає відкривати творчий потенціал підростаючого покоління, та прославляти нашу Батьківщину та на знак вдячності подарував училищу сучасну мультимедійну установку. Також очільник області закликав присутніх голів районів області сприяти обдарованим та творчим дітлахам вступати до грицівського ВХПУ. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Для введення в експлуатацію нової школи в селищі Гриців необхідно 11 мільйонів гривень "