Подробно
Василь Ядуха: До цієї зими у мікрорайоні «Сонячний» буде світлоУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Про це голова облдержадміністрації заявив під час зустрічі з жителями цього мікрорайону у Шепетівці. Люди скаржаться, що вже протягом довгих років влада практично не реагує на їх численні звернення щодо електрифікації мікрорайону, яких, починаючи лише з 2007 року назбиралося більше десяти. Проблема не вирішується вже 19 років. Через відсутність світла, кажуть люди, найбільше страждають діти, які вимушені робити уроки при свічках. Голова облдержадміністрації зауважив на тому, що неприпустимо зволікати з вирішенням цієї проблеми, адже через багаторічну пасивність місцевої влади страждають люди. « Від сьогодні я беру це питання під особистий контроль. Разом з керівником «Хмельницькобленерго» будемо думати як найшвидше вирішити це питання. Подивимося, що можемо виділити з обласного бюджету. Проте, спочатку необхідно розрахуватися за використану електроенергію, тільки тоді спільними зусиллями проблему обов`язково вирішимо, адже за нею стоять люди», - наголосив Василь Степанович.Скаржилися люди і на відсутність доріг у мікрорайоні. На що Василь Ядуха відповів, що це питання суто до міської влади. Очільник краю повідомив, що з обласного бюджету на комунальні дороги Шепетівці на цей рік виділено близько півмільйона гривень. Він наголосив, що нині має бути налагоджена чітка співпраця влади і бізнесу, і потрібно вишукувати шляхи залучення позабюджетних коштів на вирішення чималої кількості проблемних питань.Мікрорайон «Сонячний» знаходиться в зоні спостереження ХАЕС, а тому його жителі поцікавилися думкою голови облдержадміністрації щодо доцільності добудови третього та четвертого енергоблоків. Василь Степанович зауважив, що обласна влада підтримує таке рішення, значні інвестиції дозволять покращити інфраструктуру 30-ти кілометрової зони, створити тисячі нових робочих місць, побудувати нові об`єкти. « Все, що йде на позитив нашій області я завжди підтримував і буду продовжувати це робити», - наголосив Василь Ядуха. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: До цієї зими у мікрорайоні «Сонячний» буде світло"