Подробно
Відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністраціїУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 28-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Виїзні колегії вже стали традиційними. Цього разу пленарне засідання відбулося у Шепетівці. Передувала йому практична частина, під час якої керівництво облдержадміністрації, облради, голови районних державних адміністрацій та райрад, міські ( міст обласного значення) голови, керівники відділів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, обласних організацій та установ відвідали кілька навчальних закладів, ознайомилися з сільськогосподарськими угіддями, перевірили готовність котелень до опалювального сезону. На початку пленарного засідання голова облдержадміністрації вручив ордери на квартири п`ятьом ветеранам, які проживають у Шепетівці. Він нагадав, що 2010 рік визнано Президентом України Роком ветерана. А тому за дорученням Віктора Януковича організаційним комітетом з підготовки та відзначення 65-ї річниці Перемоги, передбачено забезпечення ветеранів Великої Вітчизняної війни житлом. На Хмельниччині є 44 ветерана, які потребують покращення житлових умов і тривалий час перебували на обліку в місцевих органах влади. Про стан та завдання щодо підготовки житлово-комунального господарства та об`єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимових умовах 2010-2011 років присутніх поінформував заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. Він зазначив, що в цілому ситуація керована і переважна більшість об`єктів уже готова до зими. Зокрема, в комунальній теплоенергетиці готовність – більше 80 %, водопровідно-каналізаційному та житловому господарствах – більше 70%. Готовність до роботи в осінньо-зимовий період шкіл - 87,5%, дитячих садків – 86%, лікарень – 73, 3%. Заслухавши доповідь, голова облдержадміністрації наголосив, що на сьогодні при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період у житловому-комунальному господарстві та об`єктах соціальної сфери області залишається ще багато гострих проблем. Найважливішою Василь Ядуха назвав приведення ціни на природний газ до економічно обґрунтованого рівня і вирішення цілого комплексу питань, пов`язаних з наданням малозабезпеченим верствам населення державної підтримки. Очільник області зауважив на питанні розрахунків за енергоносії, зокрема, за природний газ: « Лише повний розрахунок за газ – єдина можливість отримати ліміт на новий опалювальний сезон». «Темпи з підготовки до зими набрано, необхідно зробити все, щоб 15 вересня керівники міст і районів могли доповісти про стовідсоткову готовність до опалювального сезону», - наголосив Василь Ядуха. Також він звернув увагу на те, що кошти, які надходитимуть з державного та місцевого бюджетів на модернізацію житлово-комунального господарства, важливих об`єктів соціальної сфери, мають бути повністю освоєні. Про готовність закладів освіти області до нового навчального року поінформував начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Віктор Очеретянко. Голова облдержадміністрації звернув увагу присутніх голів районних державних адміністрацій і наголосив на їх особистій відповідальності за підготовку приміщень закладів освіти до навчального року, забезпечення належних матеріально-технічних умов для оптимальної організації навчально-виховного процесу. Заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук розповів про стан формування регіональних продовольчих ресурсів та забезпечення переробки сільськогосподарської сировини на підприємствах області. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбулося виїзне засідання колегії облдержадміністрації"