Подробно
Співпраця волинян з поляками поглиблюєтьсяУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні відбулася зустріч голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та голови облради Анатолія Грицюка з делегацією Лодзького воєводства Республіки Польща на чолі з воєводою Йолантою Хелмінською та маршалком Влодзімєжом Фісяком. У рамках зустріч підписано Угоду між Волинською обласною державною адміністрацією, Волинською обласною радою України та Лодзьким воєводою і Маршалком Лодзького воєводства Республіки Польща, яка сприятиме розвитку взаємовигідних партнерських двосторонніх стосунків. Вітаючи іноземних гостей на волинській землі, голова облдержадміністрації Борис Клімчук відзначив, що українсько-польські відносини в усіх галузях динамічно розвиваються і Волинь надалі відкрита до подальшої співпраці. "Акцент маємо робити на співпраці молодих людей. Приємно, що українсько-польські харцери мають можливість налагоджувати контакти. Наше завдання - створити їм зелені коридори, адже молодь обох країн буде будувати нову Україну та Польщу", - наголосив голова облдержадміністрації. Воєвода Лодзького воєводства Йоланта Хелмінська відзначила, що польська сторона зацікавлена у широкому залученні місцевих ділових кіл до інвестиційних проектів у різних сферах Волині. Вона висловила переконання, що Угода сприятиме розвитку дружніх відносин між Україною та Республікою Польща: "Такий документ відкриває новий етап спільної роботи. Разом з представниками волинської влади будемо реалізувати двохсторонні проекти, обмінюватися досвідом та інформацією. Співпраця розвиватиметься на різних рівнях і, в першу чергу, спиратиметься на людські взаємини", - підкреслила Йоланта Хелмінська. У свою чергу маршалок Влодзімєж Фісяк наголосив на активізації роботи з охорони національної пам''яті, зокрема, з упорядкування українсько-польських кладовищ. Після вітальних виступів відбулось підписання спільної Угоди, відповідно до якої сторони взаємно підтримуватимуть співробітництво і обмін досвідом в різних галузях. Зокрема, співпраця Волині з Лодзьким воєводою реалізовуватиметься у сферах охорони культурної спадщини та національної пам''яті у співробітництві з Радою охорони пам''яті боротьби та мучеництва; європейської інтеграції, транспортної інфраструктури та розвитку бізнесу. Діяльність нашого краю з Маршалком Лодзького воєводства - в галузях промисловості, сільського господарства, транспорту і торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров''я; культури, спорту і туризму; екології і раціонального використання природних ресурсів. На завершення відбувся брифінг учасників зустрічі для представників ЗМІ. У рамках візиту на Волинь члени делегації Лодзького воєводства оглянули молодіжний табір польських харцерів, що розташований у лісі поблизу села Костюхнівка Маневицького району, а також взяли участь в урочистій лінійці та покладанні квітів до могил польських легіонерів, які загинули під час Другої Світової війни. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Співпраця волинян з поляками поглиблюється"