Подробно
Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» буде і надалі утримувати Луцьку дитячу залізницюУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 25-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Державне територіально-галузеве об''єднання "Львівська залізниця" буде і надалі утримувати Луцьку дитячу залізницю. Це остаточно підтвердили після закінчення засідання бюджетної комісії. Нагадаємо, на засіданні Борис Клімчук повідомив, що звернувся до начальника Львівської залізниці Богдана Піха, аби об''єднання підтримало функціонування в Луцьку дитячої залізниці. Адже вона не по кишені ні міському, ні обласному бюджетам. А вже по закінченні бюджетної комісії стало відомо, що Львівська залізниця остаточно відмовилась від своїх попередніх намірів припинити утримання дитячої залізниці, як збиткового об''єкту. Голова облдержадміністрації сподівається, що робота закладу буде на користь маленьким волинянам, що здобувають тут професійну підготовку та отримують задоволення від подорожей ботанічним парком. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Державне територіально-галузеве об’єднання «Львівська залізниця» буде і надалі утримувати Луцьку дитячу залізницю"