Подробно
Голова облдержадміністрації привітав жителів області з Днем Незалежності УкраїниУкраина, Черкассы и область | Местные новости | 21-08-2010 | Черкаська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 21 серпня голова облдержадміністрації Сергій Тулуб взяв участь в урочистих заходах, присвячених 19-ій річниці Незалежності України. Вшановуючи традиції Черкаського краю, її історичне минуле та пам’ять людей, що сприяли розбудові української державності, губернатор області спільно з керівниками місцевої влади взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятника Богдану Хмельницькому. Источник: Черкаська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЧеркассы![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації привітав жителів області з Днем Незалежності України"