Подробно
Василь Ядуха: Сьогодні не має бути ніяких перешкод у розвитку підприємств, малого та середнього бізнесуУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 21-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Перебуваючи з робочою поїздкою у Кам`янець - Подільському районі, голова облдержадміністрації завітав на підприємство «ВікноПлюс». Він ознайомився з процесом виготовлення високоякісних металопластикових вікон та дверей, а також поспілкувався з трудовим колективом. Керівник підприємства від імені 120 працівників просив очільника краю посприяти у вирішенні проблемного питання. Він розказав, що сьогодні продукція компанії користується популярністю не лише в нашій та сусідніх областях, а й за кордоном. Наразі, незважаючи на економічну кризу, нарощуються темпи виробництва і постало питання будівництва нового підприємства. Вже придбано непогану ділянку землі в межах міста та починаються будівельні роботи. Проте, скаржиться власник компанії, він не може отримати нормальний дозвіл на проектні роботи по підключенню до електромереж. Вже наступного року планували запустити найпотужніше в Україні виробництво склопакетів, яке забезпечуватиме продукцією не лише Хмельницьку, а й сусідні області, але не можуть зараз вкладати великі інвестиції через певні непорозуміння з «Хмельницькобленерго».Василь Ядуха, аби детально розібратися в даній ситуації, взяв для вивчення пакет документів. Він наголосив, що всі кроки, які йдуть на позитив нашій області, будуть підтримані обласною владою та усіма відповідними структурами: «Якщо мова йде про розвиток, залучення інвестицій, нові технології та робочі місця – це пріоритет у роботі кожного і мене особисто». Очільник краю сказав, що неодмінно буде розмова на цю тему з керівництвом «Хмельницькобленерго». Його працівники разом з представниками облдержадміністрації обов`язково після свят приїдуть на підприємство і вирішуватимуть питання в стислі терміні і за мінімальних для компанії затрат. «Сьогодні не має бути ніяких перешкод, які заважають розвитку підприємств, малого та середнього бізнесу. В структурі виробництва області саме малий і середній бізнес займає 80 %. А тому обласна влада всіляко підтримуватиме такий розвиток, як того вимагає президент України Віктор Янукович», - наголосив Василь Ядуха. На завершення зустрічі голова облдержадміністрації привітав усіх з Днем Незалежності України, побажав міцного здоров`я, родинного затишку і всього найкращого. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха: Сьогодні не має бути ніяких перешкод у розвитку підприємств, малого та середнього бізнесу "