Подробно
Борис Клімчук: «Наша єдність в тому, що ми різні, а єдність світу - в його різноманітності»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся з представниками делегацій - учасниками ХІI-го Міжнародного фестивалю "Поліське літо з фольклором", який розпочався вчора у нашому місті і триватиме до 24 серпня. На зустрічі були присутні творчі колективи з України, Республіки Польща та Білорусі, Російської Федерації, Індонезії та Сербії. Борис Клімчук, вітаючи гостей, зазначив: "Волинський край гостинний та фестивальний. Ви наші довгождані і бажані гості. Ми будемо робити все, щоб ви повезли додому гарні спогади про Волинь і про Україну. Те, що робите ви у своїх державах, заслуговує на глибоку шану і повагу. Тому, що через фольклор, через збереження культурної спадщини кожного народу ми стаємо ліпшими і міцнішими". "Я чітко розумію - є дипломатія, велика політика, фінанси. Але те що об''єднує людей - це душі, а душі людські реалізуються у народному, фольклорному мистецтві. Іншого способу народної дипломатії як через народне мистецтво - ніхто не придумав", - продовжив він. "Коли люди розуміють, що світ великий, світ барвистий та різноманітний, тоді виникає її величність повага: повага до Сербії, Білорусії, Індонезії, Іспанії. Наша єдність в тому, що ми різні, а єдність світу - в його різноманітності та його різномаїтті", - наголосив голова облдержадміністрації. "Те, що різні держави представляють свою культуру через глиби народності - це їх шанс бути у світі, як і наш шанс - залишитися в ньому. А коли в душі народу живе пісня, танці, мова, традиції, ремесла, які цей народ плекає, тоді народ має шанс бути успішним", - підкреслив Борис Клімчук. Голова облдержадміністрації побажав учасникам фестивалю вдалих виступів та серйозних овацій, а його організаторам висловив щирі слова подяки. Сторони обмінялися теплими словами та пам''ятними сувенірами. Учасників зустрічі привітав колектив симфонічного оркестру "Кантабіле". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Борис Клімчук: «Наша єдність в тому, що ми різні, а єдність світу - в його різноманітності»"