Подробно
Борис Клімчук: «З вірою в наші можливості, з вірою в нашу Україну зустрічаємо державне свято»Украина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 21-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Сьогодні, напередодні Дня незалежності України, голова облдержадміністрації Борис Клімчук та голова облради Анатолій Грицюк зустрілися з представниками громадськості області. "День незалежності - це наше головне свято. Це день, коли ми оцінюємо реальність, переосмислюємо, виокремлюємо плани на майбутнє. І лише праця є єдиним мірилом патріотизму, що визначає позицію: ти і Україна, Україна і ти!", - зазначив голова облдержадміністрації, вітаючи присутніх. "На дев''''ятнадцятому році незалежності світ перебудовується, стає більш жорстоким та конкурентним. І щоб вистояти - треба вміти працювати", - продовжив він. - "З вірою у наші можливості, з вірою у нашу Україну зустрічаємо державне свято. Ви люди, які глибоко розумують, що відбувається в державі. Дякую, вам за віру та підтримку!". Борис Клімчук привітав усіх присутніх з Днем незалежності та вручив подяки і пам''''ятні медалі голови облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Борис Клімчук: «З вірою в наші можливості, з вірою в нашу Україну зустрічаємо державне свято»"