Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у відкритті реконструйованої ділянки автодороги Київ-Ковель-ЯгодинУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у відкритті реконструйованої ділянки автодороги Київ-Ковель-Ягодин. На захід прибув голова Державної служби автомобільних доріг України Володимир Демішкан. Ця автомобільна дорога є складовою пріоритетної транспортної осі України №3: Варшава-Люблін-Ягодин-Ковель-Київ-Волгоград. Її включено в маршрут основних доріг міжнародної мережі відповідно до Європейської угоди про магістралі, які проходять по території України і входять в міжнародний транспортний коридор Балтійське море - Чорне море, забезпечуючи зв''''язок в напрямку північ-південь по найкоротшій відстані. На реконструкцію майже трьох кілометрів дороги з державного бюджету виділили 53,2 мільйона гривень. Голова Державної служби автомобільних доріг України Володимир Демішкан з приємністю повідомив, що відкриття цієї ділянки асфальтного покриття є першою, яку відкривають у цьому році в Україні. Він відзначив важливість дороги Київ-Ковель-Ягодин, як для Волині, так і для держави вцілому та повідомив, що її відреконструювали українські шляховики сучасною технікою лише за півтора місяці. "Ця дорога входить в концепцію проведення в Україні ЄВРО-2012. До кінця цього року дорожники планують відремонтувати та збудувати ще одну ділянку цього шляху поблизу Ковеля, а в недалекому майбутньому добудувати її до столиці. Дивлячись на це асфальтне покриття, я хочу з гордістю заявити, що українські шляховики можуть будувати дороги європейського стандарту", - з радістю зазначив Володимир Демішкан. Також він розповів, що за дорученням Глави держави Віктора Януковича працівники дорожньої служби до кінця цього року повинні збудувати в Україні ще 720 кілометрів автодоріг. В свою чергу голова облдержадміністрації Борис Клімчук подякував Президенту та Прем''''єр-міністру України за максимум зусиль, які вони роблять для будівництва українських доріг: "Держава, яка будує дороги - має перспективу та розвиває економіку. Тепер наші зусилля будуть спрямовані на будівництво інших ділянок цієї автодороги, адже вона є особлива - через неї проходить 40% машинопотоку в Україну". Борис Клімчук вручив Почесні грамоти та подяки голови обласної державної адміністрації шляховикам, які працювали над реконструкцією цієї дороги. Після освячення відрізку траси Митрополитом Луцьким і Волинським Ніфонтом, голова облдержадміністрації та столичний гість урочисто перерізали стрічку та відкрили "європейську ділянку" на магістральних просторах України. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук взяв участь у відкритті реконструйованої ділянки автодороги Київ-Ковель-Ягодин"