Подробно
Відбулася прес-конференція начальника Головного управління соціального захисту населення Світлани Лукомської та її заступника Миколи ДідикаУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 19-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Під час спілкування з пресою було дано відповідь на численні питання з приводу призначення субсидій за спрощеним порядком, погашення заборгованості по заробітній платі, інформація про виплату у 2010 році одноразової допомоги жінкам, яким присвоєне почесне звання “Мати-героїня”, інформація про стан призначення та виплати державних соціальних допомог, а також інформація щодо готовності до зими. Зазначалось, що нині вжито заходи стосовно державних підприємств, з метою отримання коштів та погашення заборгованості з виплати заробітної плати. Таким чином, в багатьох містах, зокрема, у Хмельницькому, Славуті, Нетішині, Кам’янець-Подільському у липні заборгованість зменшилась значним чином, а в деяких районах її взагалі вдалося ліквідувати. Також було дане роз’яснення щодо призначення субсидій за спрощеним порядком. Звернули увагу на те, що всі відомості, які надаються для призначення субсидій, перевіряються, приймається відповідне рішення, яке надсилається мешканцям Хмельниччини поштою.Зазначено також новий пріоритетний напрямок – це створення спеціальних будинків для осіб, звільнених з місць позбавлення волі, котрі не мають постійного місця проживання. На сьогодні таким людям надають допомогу в Хмельницькому та Шепетівці, але надалі буде створено такі будинки по всій області. Загалом, Світлана Іванівна відмітила, що хоча Хмельницька область є невеликою, тут знаходиться 103 соціальні установи, які працюють для допомоги населенню.Микола Дідик надав інформацію щодо державної соціальної допомоги. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні заборгованості по виплати таких допомог немає. Також звернув увагу, що ті, хто отримав почесне звання Мати-героїня в 2010 році, отримають виплати вже в IV кварталі цього року.Підсумовуючи сказане Світлана Іванівна зазначила, що усі працівники соціальної сфери не звикли йти на конфлікти і порадила людям звертатись з усіма питаннями до управління соціального захисту або телефонувати на гарячу телефонну лінію з 9.00 до 20.00 за номером 65-12-84, де їх обов’язково вислухають і нададуть консультацію. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Відбулася прес-конференція начальника Головного управління соціального захисту населення Світлани Лукомської та її заступника Миколи Дідика "