Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відзначив лауреатів обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтваУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відзначив лауреатів обласнихіменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва. За підсумками таємного голосування членів комітету з присудження обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва обласні премії 2010 року надано: - у номінації імені Агатангела Кримського ОЛЬШЕВСЬКОМУ Ігорю Едиловичу - письменникові за збірку поезій "Зодіакальне світло", есе "Григорій Сковорода: Місія Посланця" (2008) та книжку прози "Хованки в житі" (2009); - у номінації імені Йова Кондзелевича ДОМБРОВСЬКІЙ Тамарі Григорівні - майстрові народного мистецтва за вагомий особистий внесок у збереження та розвиток традицій української народної вишивки, виховання молоді на зразках народного мистецтва; - у номінації імені Миколи Куделі КУЗЬО Миколі Гнатовичу - драматургові за дослідження і відтворення подій голодомору у п''єсі "Прости і помилуй" та показ її в багатьох містах України (2007-2008); - у номінації імені Ігоря Стравінського ТЕРЕЩУКУ Володимиру Васильовичу - директорові Устилузької дитячої школи мистецтв Володимир-Волинського району за активну популяризацію життя і творчості Ігоря Стравінського, вагомий внесок у проведення фестивалю "Стравінський та Україна"; - у номінації імені Степана Кривенького народному аматорському фольклорно-етнографічному ансамблю "Терниця" Ківерцівського районного будинку культури за високу виконавську майстерність, збереження і популяризацію традиційної культури Західного Полісся, пісенної творчості та активну участь у культурно-мистецькому житті краю; - у номінації імені Олександра Цинкаловського ОХРІМЕНКУ Григорію Васильовичу - дослідникові в галузі археології та волинезнавства, кандидату історичних наук, доцентові Волинського національного університету імені Лесі Українки за вагомий особистий внесок у дослідження, вивчення і популяризацію історії та культури рідного краю. Грошова винагорода лауреатам обласних іменних премій 2010 року становить 800 гривень кожному. Олександр Курилюк привітав переможців та побажав натхненної та успішної творчої діяльності. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк відзначив лауреатів обласних іменних премій у галузі літератури, культури і мистецтва"