Подробно
На Волині перебувають фахівці представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в УкраїніУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 19-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
На Волині перебувають фахівці представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. У рамках візиту відбулася зустріч з заступником голови облдержадміністрації Олександром Курилюком. До складу делегації увійшли: голова представництва Юкіе Мокуо, її помічник Владлена Ожидрянова, керівник проектів з питань харчування Олена Труш та заступник директора Інституту стратегічного розвитку Міністерства охорони здоров''я України Юрій Ященко. На зустрічі були присутні керівники місцевих установ та організацій, які вирішують питання, якими опікуються в області представництво ЮНІСЕФ. Мета візиту - надання інформаційної допомоги з питань поліпшення і збереження здоров''я громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Обговорено проблемні питання з застосування йодованої солі як єдиного загальнодоступного засобу профілактики йододефіцитних захворювань під час харчування дітей, які проживають на території радіоактивного забруднення. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Курилюк привітав партнерів на волинській землі та зауважив, що для області питання подолання йододефіциту є надважливим. Він повідомив, що "внаслідок аварії на ЧАЕС радіоактивного забруднення зазнали території Камінь-Каширського, Маневицького та Любешвського районів. Статус постраждалих отримали 47 тисяч дітей, а 3,5 тисячі волинян брали участь у ліквідації аварії". "Нас особливо турбує стан здоров''я наших краян. Висловлюємо глибоку вдячність партерам за наміри провести навчання зі спеціалістами області з питань подолання йодного дефіциту в населення, у першу чергу, в дітей", - зазначив він. Заступник голови облдержадміністрації повідомив, що обласна влада приділяє значну увагу забезпеченню дітей, котрі проживають на радіоактивних територіях, повноцінним харчуванням. Сторони обговорили перспективу та важливість прийняття обласного програми подолання йодного дефіциту. Після зустрічі гості оглянули постійно діючу фотовиставку з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. 20 серпня, об 11.30 год. на базі пансіонату "Шацькі озера" у с. Світязь Шацького району відбудеться семінар з питань подолання йододефіциту. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "На Волині перебувають фахівці представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні"