Подробно
Голова облдержадміністрації Василь Ядуха взяв участь у селекторній нараді керівників ОДА під головуванням Першого віце-прем`єр-міністра України Андрія КлюєваУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 11-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Під час наради, що відбулася 10 серпня, йшлося про підготовку до опалювального сезону, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у період високої пожежної небезпеки , нарахування населенню субсидій та ліквідацію заборгованості із заробітної плати. За підсумками наради, голова облдержадміністрації, зокрема, зазначив: «На Хмельниччині ведеться чітка і злагоджена робота усіх управлінь і відомств щодо недопущення пожеж на території області. У нас випадає достатня кількість опадів, але це не знімає ні з кого відповідальності щодо виконання розпорядження голови облдержадміністрації і тих заходів, які були намічені».Характеризуючи темпи і стан підготовки підприємств житлово-комунального господарства та об`єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період, Василь Ядуха дав доручення управлінню житлово-комунального господарства ОДА активізувати роботу і оперативно вирішувати наявні проблеми. « Найближчим часом ми проведемо виїзну колегію в одному з районів області і визначимо, як іде підготовка до опалювального сезону», - підкреслив Василь Ядуха. Також він наголосив на посиленні контролю за погашенням заборгованості за використаний природний газ та спожиту електричну енергію та забезпеченні стовідсоткового розрахунку за них. Керівник області, говорячи про нарахування населенню субсидій, наголосив, що це питання не має носити політичного забарвлення. « Управлінню праці та соцзахисту і Пенсійному фонду потрібно докласти максимум зусиль щоб інформувати населення. Необхідно пояснити людям, що держава компенсуватиме частину витрат за послуги житлово-комунального господарства більшій кількості сімей при цьому спрощує процедуру оформлення субсидій. Маємо довести, що незахищені категорії людей насправді платитимуть менше», - зазначив Василь Ядуха. Також він акцентував увагу на потребі активізувати роботу з ліквідації наявної в області заборгованості із заробітної плати. « Головне, що вимагає від нас Президент Віктор Янукович – таке ганебне явище має йти на спад», - підкреслив Василь Ядуха. Він доручив начальнику управління праці та соціального захисту населення ОДА перевірити ситуацію в кожному районі, визначити тих, хто ухиляється від виплати зарплати і нарощує борги. З керівниками таких підприємств та головами районів очільник краю зустрінеться вже наступного тижня. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Василь Ядуха взяв участь у селекторній нараді керівників ОДА під головуванням Першого віце-прем`єр-міністра України Андрія Клюєва "