Подробно
Серпневі «Акценти»Украина, Хмельницкий и область | Местные новости | 11-08-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Запобігання можливим негативним наслідкам надзвичайних ситуацій, пов`язаних з пожежною небезпекою, підготовка до осінньо-зимового періоду, підвищення ціни на газ, оформлення субсидій та ліквідація заборгованості із виплати заробітної плати – ці теми стали предметом обговорення голови облдержадміністрації Василя Ядухи з ведучою програми «Акценти» та жителями області у прямому ефірі 10 серпня.Говорячи про заходи, що вживаюся для недопущення виникнення лісових пожеж , Василь Ядуха повідомив, що в області створено оперативний штаб з координації дій та проведення заходів і мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій. За результатами засідання штабу, яке проводилося спільно з комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідним підприємствам, установам та організаціям визначенні завдання. « В поточному році вже сталося 25 лісових пожеж на загальній площі 5.64 га. На щастя, серйозних збитків не завдано. Найбільша загроза існує на півночі області, де розташовано більше 60 % лісів області – це Шепетівський, Славутський, Полонський та Ізяславський райони. Ліси складаються переважно із легкозаймистих хвойних насаджень і у безпосередній близькості від них знаходяться найбільш потенційно-небезпечні об'єкти області: військові склади, арсенали з боєприпасами Міністерства оборони України, хімічно-небезпечні об’єкти», - зазначив Василь Ядуха. Також він висловив занепокоєння нехтуванням забороною спалювати стерню: «Під час жнивної кампанії вже притягнуто до адміністративної відповідальності 353 порушники, в тому числі 15 за спалювання стерні та поживних залишків». За словами голови облдержадміністрації, в цілому область готова попередити і в разі необхідності ліквідувати масові пожежі у наших лісах і полях: створені протипожежні формування, приведено до належного рівня техніку, є достатній запас паливно-мастильних матеріалів. Принагідно очільник області звернувся до подолян із проханням відмовитись від відпочинку у лісах і поберегти наші угіддя.Окрему увагу Василь Ядуха приділив підготовці в області до опалювального сезону. Він відзначив високий відсоток ( близько 70%) підготовчих робіт на котельнях та теплових мережах. В той же час він висловив занепокоєння станом справ на об`єктах соціальної сфери: «Якщо в школах і дитячих садочках роботи проведені на 70%, то лікарні дуже відстають. Незрозумілою є позиція місцевих органів влади щодо цього питання. А тому я дав доручені керівникові управління житлово-комунального господарства, своїм заступникам, які опікуються даною галуззю, щоб впродовж тижня проаналізували стан справ у кожному районі. Де найгірше – проведемо виїзне засідання колегії облдержадміністрації, і нехай ті горе-керівники розкажуть, чому гальмується весь процес». В той же час Василь Ядуха висловив переконання, що Хмельниччина докладе усіх зусиль, щоб впевнено увійти в опалювальний сезон, та додав, що він розпочнеться вчасно лише за умови стовідсоткового розрахунку за спожитий газ та електроенергію. Коментуючи крок нинішнього Уряду щодо приведення цін на газ до економічно - обгрунтованого рівня, Василь Степанович наголосив: «Це необхідний крок, на який мав би наважитися ще попередній Уряд. Була підписана постанова НКРЕ №811 у 2009 році, згідно якої ціни на газ для населення повинні були підвищитися на 20% з 1 вересня 2009 року, а з 1 січня 2010 року – щоквартально на 20 % до економічно обґрунтованих. Проте її скасували, а наша держава втратила довіру світового співтовариства. Тільки переглянувши ціни на газ відкривається шлях до реформ житлово-комунального господарства, закладаються підвалини під збільшення видобутку газу в Україні». Голова облдержадміністрації наголосив на необхідності зняти політичне забарвлення з цього питання, і в першу чергу це має стосуватися журналістів місцевих ЗМІ. Також він зазначив, що нині управлінню праці та соціального захисту населення спільно з Пенсійним фондом необхідно посилити роботу щодо інформування населення про умови і порядок отримання субсидій. Вже 12-13 серпня Пенсійний фонд розпочинає відправляти листи з інформаційними матеріалами та зразками документів, які необхідно заповнити нашим пенсіонерам. Подібні листи має отримати і кожна сім`я, яка потребує підтримки з боку держави. «До початку опалювального сезону будуть нараховані усі субсидії, і люди побачать, що платити доведеться менше», - наголосив Василь Ядуха. Впродовж програми очільник області дав вичерпні відповіді на запитання телеглядачів. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости " Серпневі «Акценти»"