Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у розширеному засіданні колегії головного управління Держкомзему у Волинській областіУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 11-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у розширеному засіданні колегії головного управління Держкомзему у Волинській області. Учасники колегії обговорили питання видачі правовстановлюючих документів на землю. Мова йшла про організацію робіт з безоплатного оформлення та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки, а також видачі державних актів на земельні ділянки власникам земельних часток (паїв). Виготовлено 39771 державних актів на право власності на земельну ділянку, зареєстровано 38027 та видано громадянам 37565, що становить 27,2% від кількості заяв громадян. Станом на 1 липня ц.р. державні акти на право власності на земельну ділянку в розмірі земельної частки (паю) оформлені для 203,1 тис. громадян, з них видано - 187,6 тис. державних актів. Поінформували й про здійснення державного контролю за використанням і охороною земель управління Держземінспекції за І півріччя 2010-го. За звітний період проведено 1052 перевірок землекористувачів та землевласників щодо дотримання ними вимог земельного законодавства на 767 об''єктах, що розміщені на земельних ділянках загальна площа яких становить 11,1 тис. га. Аналіз здійснення державного контролю за використанням та охороною земель в області засвідчує про чітку тенденцію збільшення з місяця в місяць показників роботи інспекційних підрозділів. Обговорено стан проведення нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в області та використання коштів від втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва. Оскільки нормативна грошова оцінка задіяна при оподаткуванні землі, в населених пунктах, де вона проведена, відмічається значне зростання надходження коштів від плати за землю. Розглянуто стан проведення державної землевпорядної експертизи за 6 місяців поточного року. Станом на 1 липня ц.р. проведено експертизу 836 справ проектно-технічної документації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у розширеному засіданні колегії головного управління Держкомзему у Волинській області"