Подробно
Понад 5 годин перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко приймав громадян з особистих питаньУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 11-08-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Більше півсотні волинян звернулися за вирішенням проблемних питань до першого заступника голови облдержадміністрації Олександра Башкаленка. З загального числа звернень десять були колективними. Про вирішення нагальних потреб територіальних громад клопоталися і близько десятка сільських і селищних голів. Зокрема, сільські голови з Маневицького і Ківерцівського районів просили спрямувати асигнування на підключення газу до їх населених пунктів, де підвідні та вуличні розподільчі газогони готові на 100%. Олександр Башкаленко запевнив, що до початку опалювального сезону селяни матимуть в оселях блакитне паливо. Боратинський сільський голова висловив побажання громади щодо спорудження в новозбудованій Рованцівській школі їдальні та спортивного залу. Перший заступник голови облдержадміністрації повідомив, що за узгодженою з керівництвом району позицією, їдальню буде зведено до кінця цього року, з наступного ж заплановане і будівництво спортзалу. Пропозиції щодо розбудови селища Жовтневого - прокладання доріг, завершення довгобудів - висловив тамтешній керівник територіальної громади. А от мешканці с. Милуші Луцького району прийшли зі скаргою на дії свого очільника громади. Вони не задоволені тим, що сільська рада, виділивши земельні ділянки під забудову міським мешканцям, не йде на зустріч у цьому питання своїм жителям. Олександр Башкаленко пообіцяв владнати питання після особистої зустрічі з керівниками місцевого самоврядування. Звернулося з проблемами і чимало лучан. Мешканці вулиць Грушевського, Січової, Соборності просили сприяння у ремонті покрівель. Колектив ресторану "Світлофор" обурювався діями власників закладу, які закрили установу, а її працівникам не виплатили заробітної плати за 5 місяців поспіль. Нарешті, мешканці будинкового кооперативу з проспекту Волі, які упродовж кількох років судяться з міською владою за своє законне право розпоряджатися колективною приватною власністю, просили втручання у конфліктну ситуацію з метою припинення свавілля муніципалітету. Олександр Башкаленко запевнив, що справу контролюватиме особисто. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Понад 5 годин перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Башкаленко приймав громадян з особистих питань"