Подробно
Учасники виїзного засідання колегії облдержадміністрації під головуванням Василя Ядухи відвідали Волочиську районну лікарнюУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 31-07-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Головна мета – ознайомитися зі станом охорони здоров`я в районі та надання медичної допомоги населенню. Головний лікар району Дмитро Береговий розповів про медичну мережу району та здобутки, яких вдалося досягти завдяки підтримці керівництва обласної та районної адміністрацій. Останнім найбільшим досягненням він назвав те, що в кожному відділенні ЦРЛ за спонсорські гроші облаштували палати з покращеним плануванням для лікування інвалідів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій. До цієї справи залучили 14 підприємств району, які витратили на ремонт, облаштування сантехнікою, побутовою технікою та меблями близько 300 тисяч гривень. Наразі триває ремонт ще в двох палатах хірургічного відділення.Василь Ядуха, оглядаючи нові кімнати та спілкуючись з ветеранами, поцікавився чи задоволені вони умовами перебування і якістю лікування в медичному закладі, на що почув лише позитивні відгуки. Як зазначив головний лікар району, у Волочиську вже давно існує потреба в новому корпусі поліклініки, адже старе приміщення дуже тісне і перебуває в стані, коли лікарям складно надавати жителям району якісні медичні послуги. Також він наголосив, що цього року справа з добудовою нової поліклініки після шести років простою зрушилася з мертвої точки. Зараз відбувається процес коригування проектно-кошторисної документації. Облдержадміністрація виділила на продовження будівництва майже 6 мільйонів гривень. Голова облдержадміністрації запевнив, що і далі сприятиме якомога швидшому завершенню будівництва нової районної поліклініки на 380 відвідувань за зміну, введення в експлуатацію якої заплановано на наступний рік. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Учасники виїзного засідання колегії облдержадміністрації під головуванням Василя Ядухи відвідали Волочиську районну лікарню"