Подробно
Василь Ядуха взяв участь у роботі двадцять дев`ятої позачергової сесії обласної радиУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 29-07-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Ключове питання, що розглядалося під час пленарного засідання – «Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік». Потреба переглянути головний документ краю обумовлена виділенням зі Стабілізаційного фонду 28 мільйонів 100 тисяч гривень. Міністерство фінансів України погодило перелік об`єктів, на які передбачається спрямувати асигнування, зокрема: на реконструкцію шатрової покрівлі терапевтичного корпусу Білогірської центральної районної лікарні, реконструкцію жіночої консультації у Старокостянтинові,, будівництво навчального корпусу школи №2 у Городку, будівництво ЗОШ у с. Буртин Полонського району, реконструкцію навчально-виховного комплексу в с. Шаровечка Хмельницького району, будівництво ЗОШ І-ІІІ ступенів у смт Гриців Шепетівського району, реконструкцію частини водогону до водоканалу №1 в смт Стара Синява, будівництво поліклінік в смт Віньківці та у Волочиську. «Неабияких зусиль потрібно було докласти, аби отримати гроші зі Стабілізаційного фонду, але я вдячний, що ми маємо таку підтримку з боку влади. На сьогоднішній день вже поступило 10 мільйонів гривень і вони спрямовуються на ті об`єкти, які плануємо здати в експлуатацію в поточному році», - сказав Василь Ядуха, звертаючись до присутніх депутатів, голів райдержадміністрацій, начальників управлінь та відомств. «Всі ми розуміємо, що перед тим як ділити бюджет, насамперед потрібно подумати як його наповнити. А з цим поки що в області відчуваються проблеми», - додав він та наголосив, що ті керівники, які систематично зволікають з погашенням заборгованостей, будуть притягуватися до відповідальності.Всі зауваження і пропозиції депутатів обласної ради, які цього дня звучали з трибуни, Василь Ядуха записав у свій блокнот і взяв під контроль. «Я переконаний, що ми здатні разом подолати всі проблеми. На сьогодні є розуміння між облдержадміністрацією і обласною радою, ми єдині в думках і готові працювати, визначивши пріоритети, для стабільності і розвитку Хмельниччини. Депутати обласної ради підтримали рішення « Про зміну і встановлення меж села Романівка Голенищівської сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області». Відтепер в межі села включено ще 5, 6982 га земель.Підтримали обранці і кандидатуру Омельчука Олега Миколайовича на посаду ректора Хмельницького університету управління та права. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Василь Ядуха взяв участь у роботі двадцять дев`ятої позачергової сесії обласної ради"