Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із колективом Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднанняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() Сьогодні голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із колективом Волинського обласного дитячого територіального медичного об''єднання, де розповів про стратегію розвитку медицини області. "Я - не революціонер, я - еволюційний реформатор", - розпочав Борис Клімчук, - "і працюватиму системно, спокійно, крок за кроком. Маю можливість завершити будівництво медичних об''єктів, розпочате раніше. А це - блок "Б" обласної клінічної лікарні, кошти на добудову якого вже знаходяться на рахунках обласного казначейства. Його плануємо здати вже у вересні цього року. Завершимо роботи у Любомльській та Шацькій районних лікарнях, створивши медичний простір, єдиний для двох районів". "Силами обласного бюджету будемо продовжувати реконструкції обласних психіатричних лікарень №1 с.Липини Луцького району та № 2 смт Олика Ківерцівського району, а також обласного територіального протитуберкульозного медичного об''єднання", - поділився планами на майбутнє голова облдержадміністрації, зазначивши, що окрема увага буде приділятися обласному госпіталю для інвалідів війни". У перспективі - завершення будівництва Іваничівської центральної районної лікарні та будівництво поліклініки у Ковелі. При цьому голова облдержадміністрації наголосив, що "проект поліклініки має відповідати реальним потребам ковельчан. Проект, який є зараз, дороговартісний, багатоповерховий, затратний і нефункціональний". Борис Клімчук також повідомив, що уже зроблена бюджетна заявка до Уряду України на продовження спорудження перинатального центру обласного дитячого територіального медичного об''єднання. Наступного року плануємо далі працювати за програмою енергозбереження в частині завершення даху та утеплення основного корпусу за рахунок коштів обласного бюджету. "Ми виконаємо заплановане. Добудуємо обласний перинатальний центр! Адже за цим - мами, діти, їхнє життя та здоров''я", - наголосив голова облдержадміністрації. Разом з тим, велика увага буде приділятися районним та дільничним лікарням, зокрема, в питаннях реконструкції, модернізації та енергозбереження. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук зустрівся із колективом Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання "