Подробно
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст обласного значенняУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 26-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст обласного значення. Обговорено стан дотримання законодавства та збереження лісів, торфовищ, врожаю та майна господарств усіх форм власності від пожеж у пожежонебезпечний період. "В період спекотних днів, а особливо під час проведення жнив, важливо вжити усіх запобіжних заходів аби уникнути пожеж", - наголосив голова облдержадміністрації, наводячи статистичні дані завданих збитків від високої температури повітря. "За даними Гідрометцентру України, друга половина липня - початок серпня буде жаркою, що може завдати значної біди. Уже в цьому році в області сталось 15 пожеж, знищено 10 гектарів лісу та 54 сільськогосподарських угідь, - повідомив присутній на селекторі заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк, - усім варто бути обачними, а відповідним службам - у стані готовності до боротьби з пожежами". Він дав доручення створити додаткові умови для запобігання надзвичайних ситуацій. Кожен склад, де зберігають сіно, має бути стовідсотково забезпечений вогнегасниками та спеціальним транспортом. А голови райдержадміністрацій у 2011 році зобов''язані придбати пожежні автомобілі. Голова облдержадміністрації Борис Клімчук висловив незадоволення роботою лісівників. "Ми занепокоєні станом речей, які нині відбуваються в лісах. Ваше завдання - збереження, відтворення та примноження лісів". Мова йшла й про збір коштів до бюджетів усіх рівнів із заготівлі дикорослих рослин, ягід та грибів. "З початку сезону отримано 2 млн. 811 тис. грн.. платежів, що перевищує минулорічний збір", - повідомив Віталій Карпюк. Задоволений озвученою цифрою, керівник області подякував окремим головам сільських та селищних рад за гарно проведену роботу в цьому напрямку. Повідомив голова облдержадміністрації і приємну новину для селян - здавачів молока: "З першого серпня зростуть закупівельні ціни на молоко для населення. Такої домовленості досягнуто з ВАТ "Ковельмолоко" та молочною компанією "Галичина". Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк |
Добавить комментарий к новости "Голова облдержадміністрації Борис Клімчук провів обласну селекторну нараду з керівниками районів та міст обласного значення"