Подробно
Виїзний прийом в Ізяславському районіУкраина, Хмельницкий и область | Местные новости | 23-07-2010 | Хмельницька обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
![]() 23 липня в Ізяславській райдержадміністрації виїзний прийом громадян провів заступник голови облдержадміністрації Володимир Галищук. На особистому прийомі у керівника ізяславчани порушували різного роду питання, які здебільшого стосувалися соціального захисту, надання матеріальної допомоги, земельного законодавства. На ряд з них Володимир Іванович надав конкретні відповіді, інші питання будуть додатково вивчені. Зустрівся керівник області і з керівниками підприємств. Зокрема, з директором Ізяславського хлібозаводу, під час цієї розмови обговорювалося питання формування ціни на хлібобулочну продукцію. Источник: Хмельницька обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаХмельницкий![]() |
Добавить комментарий к новости "Виїзний прийом в Ізяславському районі"