Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв привітав з професійним святом працівників торгівліУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 23-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
З нагоди професійного свята – Дня працівників торгівлі в обласній державній адміністрації проведено урочисте засідання. Нагороди облдержадміністрації кращим працівникам сфери торгівлі вручив заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Стоєв. Почесними грамотами облдержадміністрації нагороджено Тяпунову Т.Л., директора ЗАТ «Перлина» (м. Луцьк); Максимчук А.М., директора приватного підприємства «Сяйво» (Ківерцівський р-н, с. Тростянець); Пахолко Л.П., директора ТзОВ «Дельта-7» (м. Луцьк); Суріну Н.В. директора супермаркету «Наш Край» (м. Ковель). Подяки голови облдержадміністрації оголошено Полюшку М.В., директору ПП «Магіс-П» (м. Луцьк) та Шумику В.В., директору приватного виробничо-комерційного підприємства «Плесо» (смт. Шацьк). Окрім цього, працівники торгівлі отримали відзнаки обласної ради та головного управління економіки облдержадміністрації. Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Едуард Стоєв привітав з професійним святом працівників торгівлі "