Подробно
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Віктора СлаутиУкраина, Луцк и Волынская область | Местные новости | 20-07-2010 | Волинська обласна державна адміністрація > Вести от этого источника
Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем''єр-міністра України Віктора Слаути. Обговорено питання функціонування ринку зерна та стан проведення збиральних робіт. Віце-прем''єр-міністр порушив низку важливих питань з проведення жнивної кампанії. Мова йшла й про заготівлю необхідної кількості насіння озимих зернових, продовольчого зерна до регіональних ресурсів, врегулювання ціни на зерно до Аграрного фонду. Озвучено й закупівельні ціни на зерно і ріпак. Зауважено, що їх вартість значно зросла порівняно із початком жнив. Ціна на ріпак виросла з 2500 до 3400 грн/т., фуражне зерно купують за ціною з 1170 до 1200 грн/т. та ячмінь - 1100 грн./т. Після урядової селекторної наради, заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк коротко виокремив завдання на період жнивної кампанії та дав доручення керівникам профільних установ чітко і системно проводити роботу в частині реалізації зерна до регіональних ресурсів, Аграрного фонду, заготівель насіння та придбання його у паспортизованих насіннєвих господарствах. На селекторній нараді озвучили закупівельні ціни Аграрного фонду: пшениця 2-6 класів відповідно - 1400,30 грн/т., 1315,46 грн/т., 1200,51грн/т., 1168,38 грн/т., 1097,40 грн/т.; жита 1-3 класів - 912,24 грн/т., 870,34 грн/т., 830,11 грн/т.; ячменю 1 класу (для продовольчих цілей) - 970,05 грн/т.; ячменю 2 класу (для виробництва солоду у спиртовому виробництві) - 940,04 грн/т.; ячменю 3 класу (для кормових цілей) - 917,47 грн/т. Ціни надаються з урахуванням ПДВ. Аграрний Фонд готовий закупляти зерно на сертифікованих складах Володимир-Волинського хлібоприймального підприємства та ТзОВ "Волинь-зерно-продукт" (Луцький комбікормовий завод). Источник: Волинська обласна державна адміністрація | Прочитать на источнике |
Календарь
Комментарии
Кировоград-25: история в погонахСтрелец. 15-08-2023 08:45Грязь там осталась, а не офицеры.. ... Підвищення кваліфікації вчителів онлайн: оптимальний вибірКатеринаШ. 23-02-2023 10:52Порадьте зручний LMS для викладання онлайн, бажано не англомовний. . ... Polly Group UkraineAvenue17Ru. 21-10-2022 14:16Мне кажется это очень хорошая идея. Полностью с Вами соглашусь. . ... На дачу едут на одной ноге!
ОbMalv. 19-11-2021 11:51 |
Что такое ВсеВести.com?
ВсеВести.com - это система поиска региональных новостей и объявлений, где вы сможете найти ежеминутно обновляемую информацию из тысяч источников, опубликовать свои новости и объявления, обсудить события или, за считанные минуты, создать собственную ленту новостей. Подробнее... ПогодаЛуцк![]() |
Добавить комментарий к новости "Заступник голови облдержадміністрації Віталій Карпюк взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Віктора Слаути"